Başakşehir Diş Kliniği
Başakşehir Diş Kliniği

Dişlerinizin her an sağlıklı bir görünümü olmasını istiyorsanız dişlerinize gerekli olan tüm bakımları yaptırmanız gerekir. Dişleriniz, vücudunuzun hem fiziki olarak hem de sağlık bakımından en önemli noktasıdır. Yemek yerken, gülerken ve daha nice durumlarda sağlıklı dişlere ve dişetlerine ihtiyaç duyulur. Hemen hemen tüm insanlar bembeyaz ve inci gibi dişlere sahip olmak isterler, bu gibi dişlere sahip olabilmek için düzenli kontrole gitmeniz gerekir.

Başakşehir diş kliniği alanında uzman kadrodan oluşuyor olup sizleri hayal ettiğiniz dişlere kavuşturuyor. Dişlerinizin tam anlamıyla sağlıklı bir bireyin dişleri gibi olmasını isterseniz her 6 ayda bir mutlaka kontrole gitmeniz gerekir. Bu kontroller dişlerinizin ileride ki dönemlerde çürük oluşumu, dişeti iltihaplanması gibi olumsuzluklar ile karşılaşmamak adına erken tedavi yöntemleri ile bu problemleri engelleyebilirsiniz.

Başakşehir diş kliniği sizin dişlerinize uygun tedavi yöntemi belirleyerek dişlerinizi yeniden yapılandırır. Sizlerde sağlıklı gülüşlere kavuşmak ve hayal ettiğiniz dişlere sahip olmak için tedaviye başlayabilirsiniz.

Başakşehir İmplant Kliniği

İmplant tedavisi son dönemlerde sıklıkla kullanılan tedavi yöntemlerinden bir tanesidir. Dişlerinizde eksik olan yerlerin doğal bir görünüm ile onarılmasını sağlayan bu tedavi yöntemi ile daha sağlıklı dişlere kavuşma şansı elde edebilirsiniz. Başakşehir diş kliniği dişlerinizde implant gerektiren durumlarda sizlere bu tedavi yöntemini önerir.

İmplant, bir nevi yapay diş kökü olarak bilinir. Çene kemiğinizin içerisinde yerleştirilen ve titanyum materyalinden oluşan yapay diş köküdür. İmplant tedavisi eski dönemlerden bugüne dek tedavi yönteminde kullanılan bir tedavidir. Gelişen ve değişen teknoloji ile bu tedavi yöntemi daha da geliştirilerek uygulanıyor. İmplant tedavisi kişilere birçok yönden avantaj sağlar bu avantajlar şu şekildedir;

Diş eksikliği olduğu noktaya tekrardan diş yerleştirilirken sağlıklı olan dişlerinizde de kesilme ve benzeri durumlar söz konusu olabilir ancak implant işlemlerinde böyle bir durum söz konusu değildir. İmplant tedavisi uygulandıktan sonra çene kemiğinin korunmasına yardımcı olduğu gibi kemik erimelerine bağlı olarak yüz şekillerinin değişmesini de engeller. Ana dişlerinizde ne şekilde çiğniyorsanız implant tedavisinde uygulanan diş yerleştirmede de çiğneme fonksiyonlarınız aynı şekilde kalır.

Başakşehir Zirkonyum Kliniği

Başakşehir diş kliğini tedavi yöntemleri arasında zirkonyum tedavisi implant tedavisi kadar rağbet görüyor ve uygulanıyor. Dişlerinizin doğal görünümde olması ve her daim bembeyaz dişlere sahip olmak için uygulanan tedavi yöntemleri arasında diş kaplamaları sıklıkla tercih edilen yöntemlerdir. Ancak diş kaplama yöntemleri görünüm olarak estetik durmamasından dolayı zirkonyum tedavisi daha çok öneriliyor.

Zirkonyum tedavisi, diş yapımında kullanılan beyaz renkli bir maddeden meydana gelir. Metal kaplamalı olan diş kaplamalarına kıyasla metal desteksiz olarak yapılan Zirkonyum tedavisi dişlerinize doğal bir görünüm kazandırıyor. Işık geçirgenliğinin yoğun olması sebebi ile dişetlerinde meydana gelen kararmalar ile karşılaşmazsınız. Dişlerin orijinal parlaklığına en yakın tedavi yöntemi olması sebebiyle sizlerde bu tedavi yöntemini tercih edebilirsiniz.

Başakşehir Diş Kliniği Fiyatları Ne Kadardır?

Başakşehir diş kliniği fiyatları yapılacak olan tedaviye göre değişkenlik gösterebilir. Örnek olarak gösterilecek olur ise dişlerinizin her an doğal görünüme kavuşmasını istiyor ve bunun için zirkonyum tedavisi yaptırmak istiyorsanız daha farklı fiyat politikası belirlenir.

İmplant tedavisi ya da dişetiniz ile alakalı tedavi yöntemlerinden faydalanmak isterseniz bu tedavi yöntemleri için belirlenen fiyatlar farklıdır. Diş tedavisine başlamadan önce Başakşehir içerisinde bulunan diş kliniklerine bakabilir aynı zamanda dişleriniz için en uygun olan tedavi yöntemlerini tercih ederek hayalini kurduğunuz bembeyaz dişlere sahip olarak dilediğiniz kadar özgür olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.