Beşiktaş Diş Kliniği
Beşiktaş Diş Kliniği

Dişleriniz fiziki açıdan büyük önem taşır. Nereye giderseniz gidin göze çarpacak olan ilk şey dişlerinizdir. Bu nedenle hemen hemen herkes dişlerinin daha sağlıklı olması için çeşitli tedavi uygularlar. Dişleriniz sadece fiziki yönden değil sağlığınız açısından da oldukça önemlidir. Dişetlerinizde meydana gelebilecek iltihaplanma, çürük ve benzeri gibi problemler sağlığınızı derinden etkilerler.

Özellikle diş çürümesi kısa süre içerisinde tedavi edilmediği süre zarfında diğer dişlere de yayılarak çoğalır. Bu durumda da tek bir diş için tedavi olmanız gerekirken diğer dişlerinize de sıçradığından dolayı diğer dişleriniz içinde tedavi olmanız gerekir. Beşiktaş diş kliniği çerçevesinde bulunan tüm klinikler alanında uzman kadrolardan oluşuyor olup her yetişkin insanın en az 6 ayda bir mutlaka dişlerinizin kontrol ettirilmesini öneriyor.

Erken tedavi yöntemi ile dişlerinizin uzun bir süre sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz. Gelişen ve değişen tıp teknolojileri sayesinde her geçen gün yenilenen tedavi yöntemlerinden sizlere uygun olan yöntemleri doktorunuz ile birlikte seçerek uygulayabilirsiniz.

Beşiktaş İmplant Kliniği

Beşiktaş diş kliniği en çok implant diş tedaisi konusunda müşterilerini memnun etmektedir. İmplant çene kemiğine yerleştirilen ve takma dişlere destek amaçlı yapılan yapay diş kökü olarak biliniyor. İmplant tedavisi ile dişlerinizin hem doğal hem de daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. İmplant, eksik dişlerinizin dolgusunda kullanılan tamamen vidadan yapılan ve daha çok titanyumdan oluşan tedavi yöntemidir.

Hem uzun ömürlü hem de yaşam boyu sorunsuz bir şekilde kullanım sağlayan implant dişler steril ortamlarda sizlere uygulanıyor. İmplant tedavi yöntemine başlayıp tüm işlemler bittikten sonra 2 ila 3 ay sonrasında implantlar çene kemiğine tutunurlar. Tüm aşamalar bitip çene kemiğine implantlar tutunduktan sonra bu implantlar protezi taşıyabilir hale gelir.

Bu tedavi yönteminin hastaya uygulanabilmesi için ilk öncelik dişetinin sağlıklı olması gerekir. Dişetlerinizde zayıflık ve iltihaplanma gibi durumlar var ise kemik cerrahisi uygulaması sayesinde implant yapılır. Bu işlemlerde başarı oranı oldukça yüksek olmaktadır. İmplant tedavisi ile sağlıklı dişlere kavuşmanız hayal olmaktan çıkar.

Beşiktaş Zirkonyum Kliniği

Sağlıklı ve kusursuz dişlere sahip olmak isteyen insanların ilk başvurduğu yöntemlerden bir tanesi kaplama tedavileridir. Kaplama tedavilerinin birçok farklı yöntemi mevcuttur. Bu yöntemler arasında uygulanan ve sıklıkla tercih edilen yöntemlerden bir tanesi zirkonyum tedavisidir. Zirkonyum tedavisi uygulanmadan önce dişlerinizde mevcut olan çürükler tedavi edilir ve kanal tedavisi uygulanması gereken dişler var ise kanal tedavisi uygulaması yapılır ve dişlerde ki problemler çözülür. Beşiktaş diş kliniği sağlıklı dişlere kavuşmak için zirkonyum tedavisini sıklıkla öneriyor.

Hem doğal hem de estetik bir görünüme kavuşmak, uzun ömürlü kullanım için yaptırılması gereken bir tedavidir. Metal destekli uygulamalar ilerleyen zamanlarda dişlerinize zarar verebilir. Zirkonyum tedavisinde ise metal desteksiz uygulama yapılmasından dolayı hem doğal hem de uzun ömürlüdür. Renk olarak ana dişlerinize benzer, dayanıklılığı yüksektir. Doğal ve estetik bir görünüm için Beşiktaş diş kliniği önerisi olan tedavi yöntemini uygulayabilirsiniz.

Beşiktaş Diş Kliniği Fiyatları

Her insanın diş yapısı birbirinden farklıdır. Kimi insanlara hiçbir tedavi uygulaması yapmadan direkt olarak zirkonyum ya da implant tedavi uygulaması yapılırken kimi insanlarda ise durum tam tersidir. Bu gibi durumlarda sabit ve belirli bir fiyat yoktur. Her uygulamanın farklı fiyatı söz konusudur. Beşiktaş diş kliniği uygulanan tedavi yöntemlerine göre sizlere fiyat verir. Sağlıklı diş eti ve dişlere kavuşmak için fiyat konusunda konuşabilir ve tedaviye başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.