Beyoğlu Diş Kliniği
Beyoğlu Diş Kliniği

Beyoğlu diş kliniği, bulundurduğu ve alanında uzman kadrosu ile hayal ettiğiniz görünüme kısa sürede kavuşma imkânını size veriyor. Dişler, görünüm açısından en dikkat çeken yerlerden bir tanesidir. Bu nedenle dişlerde mevcut olan herhangi bir çürük, diş eti problemleri ve çeşitli sağlık sorunları hem sizi hem de sosyal yaşamınızı etkiler.

Aynı zamanda kısa süre içerisinde tedavi edilmeyen diş problemleri sağlıklı dişlerinizin de yapısının bozulmasına ve dişlerinizin çürümesine neden olabilir. Dişlerinizin sağlıklı olması ve estetik açıdan da hayal ettiğiniz görünümde olması için sizlere uygun olan tedavi yöntemlerini doktorunuz ile belirleyerek sizlerde kısa süre içerisinde sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Tıp dünyasının ve teknolojinin her geçen gün değişmesi ve gelişmesi ile diş eti problemleri, dişlerde meydana gelen çeşitli sağlık sorunlarının çözümü içinde uygulanan tedavi yöntemleri geliştirilmiştir.

Beyoğlu Zirkonyum Tedavisi

Zirkonyum tedavisi, tamamen doğal yapılardan meydana gelmesinden dolayı dişlerinize her anlamda fayda sağlar. Estetik görünümünün kusursuz olmasını isteyen insanlar için en çok uygulanan tedavi yöntemlerinden birisi olan zirkonyum tedavisi, sağlam ve dayanıklı olması aynı zamanda kısa sürede dokuya bağlanması, diğer tedavi yöntemleri ile kıyaslandığı zaman doğal bir görünüm sağlaması bu tedavi yönteminin daha çok gelişmesine katkı sağlıyor.

Diş estetiği yaptırılmadan önce estetik görünümü bir kenara biyolojik uyum sağlaması, çiğneme fonksiyonlarının gelişmiş olması ön planda tutuluyor. Zirkonyum tedavisi, insanların diş estetiğinden beklediği tüm beklentileri karşılıyor. Görünümünüzün kusursuz olması için sizlerde zirkonyum tedavisi uygulaması yaptırabilirsiniz.

Tamamen doğal olmasından dolayı dişlerinize herhangi bir zararı bulunmuyor. Diğer kaplama tedavileri uzun süreli kullanım sonrasında deforme olarak çay ve kahve gibi içecekler tükettiğiniz zaman dişlerinizde sararma gibi durumlar söz konusu olabilir. Zirkonyum tedavisi bu durumun tam tersine dayanıklılık süresi maksimum olan bu tedavi yöntemi Beyoğlu diş kliniği uzmanları tarafından öneriliyor.

Beyoğlu İmplant Kliniği

Beyoğlu diş kliniği sıklıkla bu tedavileri dişlerinde problemi olan insanlara uyguluyor. Sağlık açısından yaptırılması gereken diş tedavileri genel olarak ertelense de ertelendiği zaman daha büyük sorunlara yol açıyor. İmplant tedavileri, dişlerinizin fonksiyonlarının eskisinden daha iyi olması için tedavilerinizi aksatmadan yaptırmanız tavsiye edilir. İmplant, çene kemiğine yerleştirilmiş olan protezlere destek amaçlı yapılan yapay diş kökleridir.

Bu tedaviler hastanın çiğneme fonksiyonunun en iyi şekilde yapılabilmesi için köklerin üzerine yapay ya da hareketli protezler yapılarak tedavi edilir. Diş implantı herkese yapılan tedaviler olsa da bu tedaviyi dişlerinize yaptırılabilmesi için implant vidalarının çene kemiğinize tam olarak uyumlu olması gerekir. Aksi takdirde yapılan uygulamalar dişlerinize zarar verebilir. Bu uygulamalar alanında uzman kişiler tarafından yaptırılması gerekir.

Diş etlerinizde mevcut olan çeşitli sağlık problemleri var ise bu sağlık problemleri ortadan kaldırılarak tedaviye başlanır. Tedavi süresinden 2 ila 3 ay sonrasında çene kemiğine yapılan protezler diş ile uyumlu olur ve bu süre sonrasında rahatlıkla dişlerinizi kullanabilirsiniz.

Beyoğlu Diş Kliniği Fiyatları

Beyoğlu diş kliniği fiyatları, yapılan uygulamalara ve hastanın sağlığı açısından önerilen tedavi yöntemlerine göre farklı fiyatlar belirlenir. Diş tedavileri her dişe göre farklı olarak belirlenir. Örnek olarak gösterilecek olur ise diş eti problemleri olan bir kişiye uygulanacak tedavi yöntemleri farklıdır.

Dişinde hiçbir sorunu olmayan sadece zirkonyum ya da implant tedavi uygulaması yapılacak olan insanlar için belirlenen fiyatlar yine farklıdır. Sizler Beyoğlu Diş Kliniği içerisinde yer alan doktorunuza muayene olduktan sonra dişlerinizin sağlıklı olması için önerilen tedavi yöntemlerini alarak hayal ettiğiniz dişlere kavuşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.