Aliağa Diş Kliniği

E

2019 yılında İzmir Aliağa’da özel diş kliniği açıldı. Şuan Aliağa’da bulunan özel diş kliniğinde hastalarına bakmaya devam ediyor.

Ata Aliağa Diş Kliniği

amaa

Ağız ve diş sağlığında erken tanı ve tedavi hem sağlık hem de sosyal ve ekonomik yönden büyük önem taşır. Sağlıklı bir yaşam için ağız ve diş sağlığınıza gereken önemi gösteriniz. Polikliniğimiz, diş hekimliğinin tüm branşlarının uygulandığı bir merkezdir. Randevu merkezlerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Züleyha Saraç Diş Kliniği

giris 12

Aliağada hizmet veren bir diş kliniği. Züleyha Saraç Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Suat Eroğlu Diş Kliniği

dis 5

Mezun olup çeşitli yerlerde çalıştıktan sonra 2017 itibariyle kendi muayenehanesini açarak, Aliağa’da mesleğini icra etmeye devam etmiştir. Suat Eroğlu Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Hatice Samur Akın Diş Kliniği

dis 4 e1631610119559

Aldığı çeşitli eğitim ve ödüllerden sonra 2019 yılında İzmir Aliağa’da özel diş kliniğini açtı. Hizmet vermeye devam ediyor., Hatice Samur Akın Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Nesrin – Ali Beykoz Diş Kliniği

oda 8 e1631544696179

Nesrin – Ali Beykoz diş sağlığında yılların tecrübesiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Nesrin – Ali Beykoz Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.