Animalist Veteriner Kliniği

29 1

Animalist Veteriner Kliniği, minik dostlarınızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Ataşehir’de tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

PatiSev Veteriner Kliniği

28 1

PatiSev Veteriner Kliniği, İstanbul Ataşehir’de evcil hayvanlarınıza kaliteli ve farklı vizyonuyla hizmet vermektedir.Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Batı Ataşehir Veteriner Kliniği

4 2

Batı Ataşehir Veteriner Kliniği, minik dostlarınızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Ataşehir’da tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Botanik Veteriner Kliniği

11 2

Botanik Veteriner Kliniği, sevimli dostlarınıza en iyi sağlık ve bakım hizmeti sunmak amacıyla 2005 yılında İstanbul Anadolu Yakası’nda Ataşehir’de kuruldu. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Asimo Veteriner Kliniği

12 2

Asimo Veteriner Kliniği, Sinan Birdal’ın uzman hekimliğinde Ataşehir bölgesinde hizmet vermektedir. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Aorta Veteriner Kliniği

17 1

Aorta Veteriner Kliniği, minik dostlarınızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Ataşehir’de tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Metropol Veteriner Kliniği

18 1

Metropol Veteriner Kliniği, her biri deneyimli ve uzman hekimlerden oluşan ekibi ile İstanbul Ataşehir’de tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Bayındır İçerenköy Diş Kliniği

bayindiricerenkoy

Bayındır Diş Kliniği, 2002 yılında açılmış ve toplam 450 m2 alanda, zemin ve duvarları özel antiseptik malzeme ile kaplanan 7 adet tedavi ünitesi ve röntgen odası ile hastalarına hizmet vermektedir.

Nurdan Seyhan Sözen Diş Kliniği

Nurdan Seyhan Sozen Dis Klinigi

Diş Hekimi Nurdan Seyhan Sözen, İstanbul Ataşehir’de hastalarına hizmet vermektedir. Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Tolga Gülçiçek Diş Kliniği

Tolga Gulcicek Dis Klinigi

Diş Hekimi Tolga Gülçiçek, Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunudur. Uzmanlık eğitimini aynı üniversitede Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi alanında tamamlamıştır. Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.