Avrupadent Bolçova Diş Kliniği

bolcova1

Egenin incisi İzmir’e örnek bir klinik getirmek için çıktığımız bu yolda uzman doktor kadromuz ve dinamik ekibimiz sayesinde hizmet kalitesini alışılmışın dışına taşımakta ve diş hekimliğine yeni bir bakış açısı kazandırmakta olduğumuza inanmaktayız. Hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun, diş hekimliği alanında tüm imkanları kullanarak, zamanında, doğru ve memnun edici, sağlık hizmeti sunmayı hedefliyoruz

Dt. Oğuz Altay Diş Kliniği

dis 1

Balçova hizmet veren diş kliniği. Dt. Oğuz Altay Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

M. Halil Yücesoy Diş Kliniği

dis 7 e1631614636367

Balçova da hizmet vermeye devam eden diş kliniği. M. Halil Yücesoy Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Üçkuyular Diş Kliniği

giris 13 scaled

Üçkuyular diş kliniği 2010 yılından bu yana diş hekimliği ile ilgili tüm teşhis ve tedavileri uygulamaktadır. Üçkuyular Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Tennure Yazanel Diş Kliniği

oda 12

1989’dan bu yana Üniversite ve Diş Hastanelerinde uzman hekim olarak çalışmış olan Doç. Dr. Tennure Yazanel tarafından açılmışıtır. Ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında hizmet vermektedir. Doç. Dr. Tennure Yazanel Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Balçova Yeşilyurt Diş Kliniği

dis yesil

Kemalpaşa, Balçova, Bozyaka, Bostanlı, Karabağlar bölgelerinde ISO 2001 standartlarına uygun olarak hastalarına ağız ve diş sağlığı hizmetleri sunmaktadır. Balçova şubesi hizmet vermeye devam etmektedir. Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

İzmir Sun Diş Kliniği

cf3331eb de29 4090 a992 c78a70882fc5

İzmir Balçova açılan Sun diş kliniği son teknoloji ekipmanlarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.