Müge Sargın Psikoloji Kliniği

adsiz 182

Ege Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2002 yılında mezun olmuş, 2004 yılında ise klinik psikoloji alanında yüksek lisans derecesini Hacettepe Üniversitesi’nden almıştır. Eğitim süpervizyonlarını Hacettepe Üniversite Hastanesi psikiyatri servisinde ve üniversitenin mediko sosyal merkezinde tamamlamıştır. Klinik Psikolog olarak 15 yıllık deneyime sahiptir.

Rasyonel Psikolojik Danışmanlık Merkezi

adsiz 180

Rasyonel Psikoloji, psikolojik araştırma ve psikololojik danışmanlık merkezi olarak bir grup akademisyen, psikolog, psikolojik danışman desteği ile 21 Eylül 2014 tarihinde Beşiktaş’ta kurulmuştur. Çalışmaları Rasyonel (Usçu) Duygucu Davranışçı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi ve Kültürümüze Uyumlu Motivasyonel Bilişsel Duygucu Terapi teorik temellerinde yapılandırılmaktadır.

Burak Okci Psikoloji Kliniği

adsiz 184

Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünde onur derecesi ile tamamlamıştır. Lisans eğitiminin son yıllarında İstanbul Üniversitesi Aile Danışmanlığı eğitim programından mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini FMV Işık Üniversitesi – Klinik Psikoloji (Yetişkin) alanında onur derecesi ile bitirmiş ve Uzman Klinik Psikolog unvanını almaya hak kazanmıştır.

Liva Veteriner Kliniği

18 3

Liva Veteriner Kliniği, minik dostlarınızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Beşiktaş’ta tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Barbaros Veteriner Kliniği

19 3

Barbaros Veteriner Kliniği, minik dostlarınızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Beşiktaş’ta tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Maçka Veteriner Kliniği

1 5

Maçka Veteriner Kliniği, minik dostlarınızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Beşiktaş’ta tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Myvet Veteriner Kliniği

6 3

Myvet Veteriner Kliniği, sevimli dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Beşiktaş’ta tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Vet Health Veteriner Kliniği

11 5

Vet Health Veteriner Kliniği, sevimli dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Beşiktaş’ta tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Ortaköy Veteriner Kliniği

12 5

Ortaköy Veteriner Kliniği, sevimli dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Beşiktaş’ta tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Hayat Veteriner Kliniği

13 5

Hayat Veteriner Kliniği, sevimli dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Beşiktaş’ta tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.