Lunar Psikolojik Danışmanlık Merkezi Beyoğlu

adsiz 205

Lunar, başta şirketler olmak üzere, her türlü kurumsal yapıya, çeşitli eğitimler ve çözüm hizmetleri sağlamaktadır. Özellikle iletişim ve ilişki yönetimi gibi alanlarda, psikoloji birikimlerini klinik pratik ile destekleyerek örgütsel şemanın yeniden düzenlenmesine katkıda bulunmaktadırlar.

Gizem Çeviker Psikoloji Kliniği

adsiz 204

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden şeref öğrencisi olarak lisans derecesini alan ve iki uzmanlık alanı bulunan Çeviker; ilk uzmanlık derecesini Gelişim Psikolojisi Alt alanında Çocuk ve Ergen yönelimiyle, ikinci uzmanlık derecesini Klinik Psikoloji alt alanında yetişkin yönelimiyle tamamlamıştır. Bu zamana kadar Harvard Üniversitesi, Amsterdam Üniversitesi, Ruhr Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde akademisyen ve araştırmacı […]

Ayhan Kalyoncu Psikiyatri Kliniği

adsiz 207

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1984 yılında mezun oldu. Mezuniyet sonrası iki yıl süre ile zorunlu devlet hizmetini Karaman Merkez Sağlık Ocağı Tabibi olarak yaptı. 1986-90 yılları arasında psikiyatri uzmanlık eğitimini Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde aldı.

Serra Gerşon Nahmias Psikoloji Kliniği

adsiz 208

İtalyan Lisesi’ni bitirdikten sonra 2011 yılında Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olmuştur. Stajını Balıklı Rum Hastanesi’nde tamamlamıştır. 4 yıl Vatan Hastanesi Yataklı Psikiyatri Servisi’nde madde bağımlılarına psikolojik destek vermiştir. Son 5 yıldır Prof. Dr. Arif Verimli Kliniğinde danışmanlık vermektedir.

Fotoğraf Psikolojik Danışmanlık Merkezi

adsiz 209

Resmi kurum, özel kuruluş ve sivil toplum örgütlerinin projelerine yönelik psikolojik destek hizmetleri sunmaktadırlar. Kuruluşların kendi çalışanları ya da hizmet verdikleri sosyal gruplar için bireysel ve grup danışmanlığı, süpervizyon çalışmaları, mentörlük hizmetleri, hizmet içi eğitim seminerleri ve sanat terapi atölyeleri düzenlemektedirler. Kişisel başvurularda ise bireysel, grup, çift ve ailelere dönük psikolojik danışmanlık hizmetleri vermektedirler. Bunun […]

Vet Center Veteriner Kliniği

35 2

Vet Center Veteriner Kliniği, can dostlarınıza en iyi sağlık hizmetini sunmak amacıyla 2002 yılında İstanbul Beyoğlu’nda kurulmuştur. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Pıtış Veteriner Kliniği

36 3

Pıtış Veteriner Kliniği, sevimli dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Beyoğlu’nda tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Anipoli Veteriner Kliniği

34 2

Anipoli Veteriner Kliniği, sevimli dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Avcılar’da tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Gül Oskaylar Diş Kliniği

unnamed 7

Diş Hekimi Gül Oskaylar, hastalarına İstanbul Beyoğlu’ndaki kliniğinde tedavi hizmeti vermektedir. Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

İbrahim Ethem Ay Diş Kliniği

Adsiz 26

Diş Hekimi İbrahim Ethem Ay, hastalarına İstanbul Beyoğlu’ndaki kliniğinde tedavi hizmeti vermektedir. Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.