Dent35 Forum Bornova Diş Kliniği

dentt35

Forum Bornova şubelerimiz ile siz değerli hastalarımıza hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sizde randevu almak istiyorsanız aşağıdaki bilgilerden yararlanarak randevu oluşturabilirsiniz.

Dent35 Bornova Diş Kliniği

dent35bornova

Manavkuyu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak 2011 yılında 2 kurucu hekimimiz ile birlikte 2 ünit ile İzmir’in Bayraklı ilçesine bağlı Manavkuyu mahallesinde hizmet vermeye başladık. 2014 yılında polikliniğimize 2 yeni diş hekiminin katılmasıyla birlikte hekim sayımızı 4’e çıkardık. 2017 yılında 2. şubeyi açmak üzere çalışmalara başlayarak şubeleşmemizi desteklemek amacıyla Dent35 Ağız ve Diş Sağlığı […]

Avrupadent Bornova Diş Kliniği

bornova1

Egenin incisi İzmir’e örnek bir klinik getirmek için çıktığımız bu yolda uzman doktor kadromuz ve dinamik ekibimiz sayesinde hizmet kalitesini alışılmışın dışına taşımakta ve diş hekimliğine yeni bir bakış açısı kazandırmakta olduğumuza inanmaktayız. Hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun, diş hekimliği alanında tüm imkanları kullanarak, zamanında, doğru ve memnun edici, sağlık hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Dentagora Bornova Diş Kliniği

dis gor

Özel Dentagora Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2015 yılında Bayraklı Manavkuyu Mahallesi’nde açılan Özel Bornovadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin yeni markası ve kurumsal kimliği olarak mevcut yerinde ve 2021 yılında yeni açılan Bornova şubesiyle Forum Bornova girişinde hizmete girmiştir.

Dentleon Bornova Diş Kliniği

content 2021 11 17 23 32 05 1006x1000 1

Kliniğimiz Ağırbaş ailesi tarafından 1999 yılında İzmir’in ilk 7 gün 24 saat hizmet veren diş polikliniği olarak Bornova’da kurulmuştur. Çalışma disiplini ve hastalara verilen etik hizmet anlayışı ile kısa süre içerisinde 2002 yılında Çiğli şubesi faaliyete geçirilmiştir. 2006 yılında ise yine İzmir’de bir ilk olarak faaliyete geçirilen ve günümüzde de halen 7 gün 24 saat […]

İzmir Bornova Diş Kliniği

izmirbornova

İzmir Bornova da hizmet vermeye devam eden bir Ortodanti. İzmir Bornova Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Çamdibi Diş Kliniği

camdibi dis giris

Bornova da kurulan Çamdibi kliniği bünyesinde barındırdığı hekimlerle birlikte kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Dent Leon Diş Kliniği

dentleon giris

1999 yılında Bornova’da kurulmuştur ve İzmirin ilk 7/24 hizmet veren diş kliniğidir. Kaliteli hizmetlerinin ardından İzmirin Çiğili ilçesinde bir klinik daha açarak 7/24 hizmetlerine devam etmişlerdir.