Venta Diş Kliniği

wwenta

VentaClinic Uzman Diş Hekimi kadrosu ile Ağız ve Diş Sağlığı hakkında tüm problemlere çözüm olabilen, estetik olarak üst düzey işlemler yapabilen ve gelişen teknolojilerle uyumlu tüm yenilikçi dental uygulamaları profesyonel olarak sunabilen bir kliniktir.

İsmiradent Diş Kliniği

ismira dent

İsmiradent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan bir sağlık kuruluşu olma yolunda ilerliyoruz.

Optimum Diş Klinipi

optimum dis

Özel Optimum Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2018 yılında kurulmuş ve benimsediği multidisipliner yaklaşım sayesinde hastalarının başta estetik diş hekimliği, implant tedavisi ve ortodontik tedavi ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Gazi Ata Dental Diş Kliniği

gazi emi

Gazi  Ağız ve ve Diş Sağlığı Merkezi ; Ağız ve Diş Sağlığı konusunda alanında uzman ve deneyimli hekim , profesyonel ve güler yüzlü personeli , tam müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sizlere doğru, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak için  hizmet vermekteyiz. Sağlığınız ve gülümseyişiniz için, sizlere sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Avrupadent Akçay Diş Kliniği

akcay

Egenin incisi İzmir’e örnek bir klinik getirmek için çıktığımız bu yolda uzman doktor kadromuz ve dinamik ekibimiz sayesinde hizmet kalitesini alışılmışın dışına taşımakta ve diş hekimliğine yeni bir bakış açısı kazandırmakta olduğumuza inanmaktayız. Hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun, diş hekimliği alanında tüm imkanları kullanarak, zamanında, doğru ve memnun edici, sağlık hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Avrupadent Gaziemir Diş Kliğini

gaziemir4 Kopya

Egenin incisi İzmir’e örnek bir klinik getirmek için çıktığımız bu yolda uzman doktor kadromuz ve dinamik ekibimiz sayesinde hizmet kalitesini alışılmışın dışına taşımakta ve diş hekimliğine yeni bir bakış açısı kazandırmakta olduğumuza inanmaktayız. Hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun, diş hekimliği alanında tüm imkanları kullanarak, zamanında, doğru ve memnun edici, sağlık hizmeti sunmayı hedefliyoruz

Gazi Ata Diş Kliniği

dis 14

Gazi Ata Diş Kliniği gaziemir de hizmet veren bir diş sağlık polikliniğidir. Gazi Ata Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.