Lozan Dent Diş Kliniği

lozan dent

İzmir Lozan dent Ağız ve Diş Merkezi , gelişmiş diş hekimliği ve ağız hastalıklarının teşhis ve tedavisinde uzmanlaşmış modern bir diş kliniğimizdir.

Ata Alsancak Diş Kliniği

ata

Ağız ve diş sağlığında erken tanı ve tedavi hem sağlık hem de sosyal ve ekonomik yönden büyük önem taşır. Sağlıklı bir yaşam için ağız ve diş sağlığınıza gereken önemi gösteriniz. Polikliniğimiz, diş hekimliğinin tüm branşlarının uygulandığı bir merkezdir. Randevu oluşturmak için bizlere başvurun.

İzmir Akademi Diş Kliniği

izmir

İzmir’in en merkezi yerleşim alanlarından birisi olan Konak Yağhaneler’de hizmet vermektedir. Kadrosunda 1 Profesör, 1 Doçent, 2 Uzman ve 4 Genel Diş Hekimi bulunmaktadır.  Sizlerde hekimlerimizden yararlanmak için bizlere başvurun.

Dent35 Alsancak Diş Kliniği

dentt35

Manavkuyu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak 2011 yılında 2 kurucu hekimimiz ile birlikte 2 ünit ile İzmir’in Bayraklı ilçesine bağlı Manavkuyu mahallesinde hizmet vermeye başladık. 2014 yılında polikliniğimize 2 yeni diş hekiminin katılmasıyla birlikte hekim sayımızı 4’e çıkardık. 2017 yılında 2. şubeyi açmak üzere çalışmalara başlayarak şubeleşmemizi desteklemek amacıyla Dent35 Ağız ve Diş Sağlığı […]

Avrupadent Alsancak Diş Kliniği

alsancak1

Egenin incisi İzmir’e örnek bir klinik getirmek için çıktığımız bu yolda uzman doktor kadromuz ve dinamik ekibimiz sayesinde hizmet kalitesini alışılmışın dışına taşımakta ve diş hekimliğine yeni bir bakış açısı kazandırmakta olduğumuza inanmaktayız. Hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun, diş hekimliği alanında tüm imkanları kullanarak, zamanında, doğru ve memnun edici, sağlık hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

İlke Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

ilke dis cekim

Özel İlke Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2011 yılında B-tipi poliklinik olarak hizmete açılmış olup 2018 yılında modern donanım ve uzman kadrosuyla A-tipi poliklinik olarak hizmete devam etmektedir.

Elif Ertaş Diş Kliniği

elif ertas 2

Ortodonti Uzmanı Diş Hekimi Elif Ertaş eğitimini tamamladıktan sonra Alsancakta hizmet vermeye başladı. Elif Ertaş Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Yalı Diş Kliniği

yali

İki farklı şubesi bulunan Yalı diş kliniği Güzelyalı ve Üçkuyular şubelerdinde hizmet vermektedir. Yalı Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Dental Sancak Diş Kliniği

giris 4

Dental Sancak Diş Kliniğinde, dürüstlüğü, temizliği ve güleryüzlü hizmeti hedefleyerek, hasta memnuniyetini ön tutmuştur. İzmir Alsancakta hizmet vermeye devam etmektedir. Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.