Ahmet Kurt Diş Kliniği

ahmetkurt

Diş Hekimi Ahmet Kurt, hastalarına İstanbul Sarıyer’deki kliniğinde çeşitli branşlarda tedavi hizmeti vermektedir. Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Evrim Cengiz Diş Kliniği

evrimcengiz

Diş Hekimi Evrim Cengiz, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde hastalarına tedavi hizmeti vermektedir. Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Dent Çengelköy Diş Kliniği

ozeldent

Dent Çengelköy Diş Kliniği, İstanbul Üsküdar’da hastalarına çeşitli branşlarda tedavi hizmeti sunan bir ağız ve diş sağlığı kliniğidir. Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Hospitadent Diş Kliniği Çamlıca

camlicahospita

2006 yılında kurulan Hospitadent, “İlk günden beri, bütün işimiz diş” sloganıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Yurt içi ve yurt dışında 18.000 metrekarelik çalışma alanında yapılanan 10 şubesi, modern tıbbi cihazları, seçkin hekim kadrosu ve uzman personeliyle Hospitadent, diş tedavisinde standartları yükseltiyor.

Prof. Dr. Cengiz Canpolat

cengizcanpolat

İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini MD Anderson Kanser Merkezi, Houston ABD’de tamamlamıştır. Şu an Acıbadem Sağlık Grubu’nda çalışmaktadır.

Prof. Dr. Tülay Okman Kılıç

tulayokmankilic

Prof. Dr. Tülay Okman Kılıç, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ardından Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

Medica Derma Güzellik Merkezi Üsküdar

uskudar

Medica Derma, ilk olarak 2001 yılında kurulmuştur ve şu an da İstanbul’da 13 farklı lokasyon üzerinde, güler yüzlü personelleri ve yeni teknoloji cihazlarıyla sizlere kendinizi daha iyi hissettirmek için hizmet vermektedir.

Özge Özel Güzellik Merkezi Acıbadem

Ozge Ozel

Güzellik Uzmanı Özge Özel, şimdiye kadar birçok ünlü isimle çalışmış ve dünyaca ünlü makyaj artistlerinden dersler ve sertifikalar almıştır. Şu an dört farklı merkezinde de hizmet vermektedir.

Cansu Kolukırık Akyol Diyetisyen Kliniği

Cansu Kolukirik Akyol Diyetisyen Klinigi

Cansu Kolukırık Akyol, Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olduktan sonra Okan Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. Şu an kendi kliniğinde danışanlarına hizmet vermektedir.

Sahure Özay Diyetisyen Kliniği

Sahure Ozay Diyetisyen Klinigi

Sahure Özay, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Fakültesi mezunudur. 2013 yılından itibaren kendi kurduğu “ Sahure Özay Diyet ve Beslenme Danışmanlığı’nın” Üsküdar’da bulunan merkezinde klinik diyetisyen olarak mesleğine devam etmektedir.