Op. Dr. Diler Ceylan Koyuncu

dilerkoyuncu

Op.Dr Diler Ceylan Koyuncu, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini ise Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Emine Özel Taşhan

emineozeltashan

Op. Dr. Emine Özel Taşhan, 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş ve ardından Şişli Etfal EAH’de yüksek lisansını Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde tamamlamıştır. Şu an kendi kliniğinde hastalarını tedavi etmektedir.

Op. Dr. Mehtap Şentürk Çiçek

mehtapsenturkcicek

Op. Dr. Mehtap Şentürk Çiçek, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. Hastalarına kendi kliniğinde hizmet vermektedir.

Op. Dr. Aykut Coşkun

aykutcoskun

Op. Dr. Aykut Coşkun, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. SSK Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’nde Yardımla Üreme ve Tüp Bebek sertifikasyonunu tamamlamıştır . Kurucusu olduğu Feminart Üreme&Kadın Sağlığı Kliniği’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak hizmet vermek vermeye devam etmektedir. 

Op. Dr. Derya Uyan

deryauyan

Op. Dr. Derya Uyan, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlığını ise Dr. Zekai Tahir Burak EAH’nde tamamlamıştır. Şu an kendi kliniğinde hizmet vermektedir.

Yrd. Doç. Dr. Levent Mıhçıoğlu

Yrd. Doc. Dr. Levent Mihcioglu

Yrd. Doç Dr. Levent Mıhçıoğlu, 2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Tıpta uzmanlık öğrenimini 2008 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tamamladı. Yurt içinde bir çok başarılı tüp bebek, infertilite ve aşılama tedavilerini gerçekleştirmiş ve bu alanda gelişimini sürdürmüştür.

Prof. Dr. Tugan Beşe

tuganbese e1598880432290

Prof. Dr. Tugan Beşe, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1986 yılında mezun oldu. Kadın Hastalıkları ve Doğum yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde yaptı. 1996 yılında Doçent, 2002 yılında ise Profesör oldu. Halen Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.  

Prof. Dr. Tülay Okman Kılıç

tulayokmankilic

Prof. Dr. Tülay Okman Kılıç, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ardından Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

Prof. Dr. Süha Sönmez

suhasonmez

Prof. Dr. Süha Sönmez Aralık 1993’te İnönü Üniversitesi ile Amerika Birleşik Devletleri’nin Texas Eyaletinde bulunan Baylor College of Medicine arasında yapılan anlaşma çerçevesinde 1 yıl süreyle eğitim görmüştür. Şu an kendi kliniğinde hizmet vermektedir.

Op. Dr. Pelin İlbeyi

Op. Dr. Pelin Ilbeyi

Op. Dr. Pelin İlbeyi, 1989 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1989-1990 yılları arasında Ankara Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde pratisyen hekim olarak mecburi hizmetini tamamladı. 1990-1991 yıllarında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Anestezi ve Reanimasyon ABD.’da yüksek lisansını tamamlamıştır.