Op. Dr. Mustafa Saygın

Op. Dr. Mustafa Saygin

Op. Dr. Mustafa Saygın, 1997 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’den mezun olup, İstanbul Haydarpaşa Numune Hastanesinde Genel Cerrahi asistanlığında 8 ay çalıştı ve daha sonra tekrar TUS sınavını kazanarak Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp ve Damar Cerrahisi asistanlığını yaptı. 2001 yılında Teksas Kalp Enstitüsü’nde 1 yıl aort ve damar cerrahisi üzerine yüksek lisans yapmıştır.

Op. Dr. Aybanu Gökçen

aybanugokcen

Op. Dr. Aybanu Gökçen, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1998 yılında Siyami Ersek EAH’de Kalp ve Damar Cerrahisi ihtisasını tamamlayarak uzman oldu. 2017 yılından beri kendi kliniğinde çalışmaktadır.

Prof. Dr. Serdar Akgün

serdarakgun

Prof. Dr. Serdar Akgün, Hacettepe Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kalp Damar Cerrahisi Anabilim Dalı’nda uzmanlığını tamamlamıştır. Şu an kendi özel kliniğinde tedavilerine devam etmektedir.

Dr. Muharrem Arslandağ

muharremarslandag

Dr. Muharrem Arslandağ, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Daha sonra Samsun ve Trabzon şehirlerinde mesleğine devam etti. 2013 yılından itibaren hastalarına İstanbul’ da hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Hasan Turhan

hasanturhan

Prof. Dr. Hasan Turhan, 1997 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2003 yılında Ankara Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde asistanlık eğitimini tamamlayarak kardiyoloji uzmanı oldu. 2004 yılında İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalında başladığı görevinden 2008 yılında ayrıldı. Şu an İstinye Üniversitesi Hastanesi’nde hizmet vermektedir.