Ara
Generic filters

Klinik, doktor ve alanında tecrübeli uzmanları hastalarla buluşturuyoruz. Her gün sistemimizi geliştiriyor daha geniş kitlelere hitap ediyoruz.

Biz Kimiz

Sobesoft olarak yaklaşık 10 yıllık tecrübemiz ile yüzlerce müşterilerimize aktif olarak e-ticaret ve çeşitli web projelerinde hizmet sağlamaktayız. 

2019 yılından beri kaynaklarımızın bir kısmını Kliniksitesi.com’un kurulumu ve geliştirilmesi için kullanmaktayız. Kliniksitesi ekibi olarak kısa süre içerisinde binlerce klinik ve on binlerce hastaya ulaşmanın mutluluğunu taşıyoruz.


Hedefimiz bir yıl içerisinde Türkiye’nin dört bir yanını çevreleyen hasta – klinik, doktor ve uzman ağını oluşturmayı başarmaktır. 

Her bölümden hastaları ilgili klinik, doktor ve uzmanlarla buluştururken hiçbir ücret talep etmiyor, klinik, doktor ve uzmanlar için ise uygun fiyatlarla gelişmiş paket hizmetleri sağlıyoruz.

hakkimizda kliniksitesi

Keşfediyoruz

Tüm Türkiye’de hizmet veren doğru klinik, doktor ve uzmanları keşfediyoruz ve listemize ekliyoruz.

Ücretsiz Hizmet Sunuyoruz

Klinik, doktor ve uzmanların standart hizmetlerimizden ücretsiz olarak yararlanmasını sağlıyoruz.

Üyelik Paketleri Pazarlıyoruz

Oluşturduğumuz her bütçeye uygun üyelik paketleri ile klinik, doktor ve uzmanları daha çok hasta ile buluşturuyruz. 

Hastalara Işık Tutuyoruz

Ülkemizin dört bir yanından çeşitli sağlık alanlarında oluşturduğumuz porföyümüzü hiçbir ücret talep etmeden hastalara ulaştırıyoruz. Ücretsiz randevu imkanı sunuyoruz.

Tecrübemizi yansıtıyoruz

Herşeyi Olması gerektiği gibi tasarladık!

Dijital pazarlama alanında hizmet sağladığımız uzun yıllar boyunca oluşturduğumuz online tecrübelerimizi gerçekci analitik verilerle birleştirdik. Ortaya çıkan hasta – klinik, doktor ve uzman dörtlemesinde dikkat edilmesi gereken tüm hususi değerleri, talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda tecrübemiz ile birleştirerek kliniksitesi.com platformunu hazırladık.

Sistemimizi her gün nasıl daha ileri taşıyabiliriz mantığı ile çalışmalarımıza devam ediyor, tüm çalışmalarımızı sağlık bakanlığı tarafından yayınlanan resmi kanunlara göre tasarlıyoruz. 

ÜYELİK PAKETLERİ

Sizin içi hazırladığımız üyelik paketleri ile daha fazla hastaya ulaşabilirsiniz.

klinik hakkimizda 1