Gıyasettin Ekici Psikiyatri Kliniği

adsiz 139

1993-1998 yılları arasında İstanbul’da Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı.

Ayşe Kılınçaslan Psikiyatri Kliniği

adsiz 140

Psk. Ayşe Kılınçaslan, 2012 yılında Doçent unvanını almıştır. 2016 yılına kadar İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi olarak çalıştı. Pek çok asistanın yetişmesine katkıda bulundu, çok sayıda bilimsel çalışmaya imza attı ve uluslararası yayına dönüşen iki tane tez yönetti.

Benek Veteriner Kliniği

37

Benek Veteriner Kliniği, minik dostlarınızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Bakırköy’de tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Citypet Veteriner Kliniği

4 4

Citypet Veteriner Kliniği, minik dostlarınızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Bakırköy’de tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Animal Health Center Veteriner Kliniği

36 2

Animal Health Center Veteriner Kliniği, minik dostlarınızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Bakırköy’de tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Sevgi Veteriner Kliniği

35 1

Sevgi Veteriner Kliniği, minik dostlarınızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Bakırköy’de tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Minik Kalpler Veteriner Kliniği

34 1

Minik Kalpler Veteriner Kliniği, minik dostlarınızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Avcılar’da tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Family Veteriner Kliniği

33

Family Veteriner Kliniği, minik dostlarınızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Bakırköy’de tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Petline Veteriner Kliniği

32 1

Petline Veteriner Kliniği, minik dostlarınızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Bakırköy’de tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Elit Veteriner Kliniği

31

Elit Veteriner Kliniği, küçük hayvan hekimliğinin tüm alanlarında tam donanımlı olarak hizmet vermektedir. İstanbul Bakırköy’de tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.