Esdent İzmir Diş Kliniği

esddent

İlk şubesi Malatya da açılan Esdent İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği daha sonrasında Adıyaman’da bir şube açarak hizmet ağını genişletmeye karar vermiştir. Sürekli güler yüzlü ve anlayışlı personel kadrosuyla her an hizmet vermeye hazırız.

İzmir Sanita Diş Kliniği

sanitaa

Sanita Diş Hastaneleri; İstanbul’da iki güzide semtimizde 60 kişilik uzman kadrosu ve yeni açılan İzmir Bayraklı şubemiz ile sadece diş ve ağız sağlığı konularında hizmet vermekteyiz.

Dentagora Bayraklı Diş Kliniği

ekran1

Özel Dentagora Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2015 yılında Bayraklı Manavkuyu Mahallesi’nde açılan Özel Bornovadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin yeni markası ve kurumsal kimliği olarak mevcut yerinde ve 2021 yılında yeni açılan Bornova şubesiyle Forum Bornova girişinde hizmete girmiştir.

FT Diş Kliniği

45863730 287852861851583 3179290961805049856 n e1631628220500

Eğitimini bitirdikten sonra bir süre çalışmıştır. 2018 yılından itibaren kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir. FT Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Esdent Diş Kliniği

giris 16

İlk şubesi Malatya da açılan Esdent Diş Kliniği  daha sonrasında Adıyaman’da bir şube açarak hizmet ağını genişletmiştir. Esdent Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Kutay Karaca Diş Kliniği

giris 15

Uzun soluklu eğitimini tamamladıktan sonra İzmir Bayraklı da hizmet vermeye başlamıştır. Kutay Karaca Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

WestDent Diş Kliniği

west dental izmir dis klinigi tasarimi 004

Modern teknolojilerle donatılmış klinik tüm branşlarında alanında uzman diş hekimi kodrosu ile haftanın her günü 23.00’a kadar hizmet veriyor. WestDent Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

DentEr Diş Kliniği

dis 1

Tecrübeli Kadrosuyla İzmir Bayraklıda hizmet vermeye devam etmektedir. DentEr Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Bornova Dent Diş Kliniği

dent 1

Hasta memnuniyetine önem verildiği ve ön planda tutulduğu poliklinik 2015 yılında kurulmuş ve Bayraklıda hizmet vermeye başlamıştır.