Beauty Check Güzellik Merkezi

23

Beauty Check Güzellik Merkezi, duru güzelliğinizi ortaya çıkartan, yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Gaziosmanpaşa’da hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Qeen Güzellik Merkezi

24

Qeen Güzellik Merkezi, duru güzelliğinizi ortaya çıkartan, yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Gaziosmanpaşa’da hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Epi-Mer Güzellik Merkezi

25

Epi-Mer Güzellik Merkezi, duru güzelliğinizi ortaya çıkartan, yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Gaziosmanpaşa’da hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Eriza Güzellik Salonu

Eriza Güzellik Salonu, duru güzelliğinizi ortaya çıkartan, yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Gaziosmanpaşa’da hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

TeraHayat Psikolojik Danışmanlık Merkezi

adsiz 223

Semra Tanas, İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü bitirmiş olup şu an Klinik Psikoloji Yüksek lisansını Kent Üniversitesi’nde yapmaktadır. Terahayat Psikolojik Danışmanlığın kurucusudur. Şu an çocuk ergen, yetişkin çift ve aile alanlarında psikolojik destek vermektedir.

Empati Psikolojik Danışmanlık Merkezi

adsiz 218

Empati Psikolojik Danışmanlık Merkezi, İstanbul Gaziosmanpaşa’da hastalarına çeşitli branşlarda psikolojik danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Kliniğin tüm hizmetlerini aşağıdan inceleyebilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Eda Malkav Psikoloji Kliniği

adsiz 217

2010 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi-Psikoloji Bölümü’nü “tam burslu” olarak kazandı. 2015 yılında yüksek lisans eğitimi için Haliç Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü-Klinik Psikoloji Programı’na kayıt oldu. 2017 yılında Klinik Psikoloji Eğitimini de tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog olmaya hak kazandı.

Serhat Özmen Psikoloji Kliniği

adsiz 221

Serhat Özmen, Bilgi Üniversitesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi’nden Aile Danışmanlığı Sertifikasyonumu tamamlamıştır.

Özge Akçay Psikoloji Kliniği

adsiz 220

Lisansını İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü‘nden yüksek onur derecesi alarak mezun olmuştur. İstanbul Ticaret Üniversitesi‘nde yüksek lisansını tamamlamıştır. Üniversite yılları içerisinde İstanbul Üniversitesi Beyazıt Çocuk Kreşi’nde, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları E.A. Hastanesi’nde, Yağmur Çocuklar Psikolojik Danışmanlık ve Özel Eğitim Merkezi’nde stajyer psikolog olarak görev almıştır.

Pet Life Veteriner Kliniği

33 3

Pet Life Veteriner Kliniği, küçük dostlarımızın sorunlarına çözüm olmak için modern teknoloji ile donatılan klinik hassasiyet ve uzman bir yaklaşım ile İstanbul Gaziosmanpaşa’da hizmet vermektedir. Veteriner kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir. Online randevu oluşturabilirsiniz.