Modern İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

d6 e1611570975803

Farklı kurumlarda ve farklı illerde edindikleri tecrübelerini; ilkeli, etik, dinamik, hasta önceliklerine önem veren, güler yüzlü ekipleriyle, güncel tedavi yaklaşımlarını takip ederek, yeni gelişen teknolojileri en verimli şekilde kullanarak, hastaların konforunu ve sağlığını en üst düzeyde önemseyerek, yapılan tedavilerle hastalarımıza aktarmayı amaçlanmaktadır.Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Uzman Denta Clinic Diş Estetiği ve İmplantoloji Merkezi

klinik1 e1611568551240

Konusunda uzman hekimlerin çağdaş tedavi yaklaşımlarını uyguladığı kaliteli ağız sağlığı hizmetinin yanı sıra etik ilkelerin de benimsendiği, hasta haklarına saygılı, insana ve emeğe değer veren kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Diş Ailesi Özel Polikliniği

Diş Ailesi olarak deneyimli hekim ve personeliyle, teknolojiyi ve diş hekimliğindeki tüm gelişmeleri takip etmeyi hastalarına karşı bir yükümlülük olarak kabul etmektedir. Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Estetika Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

53

Konusunda uzman, kaliteli ve iyi diş hekimleri,hastaların tedavilerini en kisa sürede, en az maliyetle ve en iyisini yapmayi hedeflemektedirler. Teknoloji ve modernlik ana düşünce ve hizmet kalitenin temelidir.Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.