Dentofficial Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri Kartal

6284be94c7f99

Dentofficial Diş Klinikleri olarak altı yıldan fazla bir süredir hastalarımıza en iyi hizmeti sunmaktayız. Diş bakımında en son çıkan teknolojik ürünleri, en iyi kalitedeki malzemeleri ve uygulamaları kullanıyoruz. Halen tedavi süreci devam eden ve tedavisi tamamlanmış olan hastalarımızın memnuniyet bildiren tavsiyeleri ile ilerlemekten gurur duyuyoruz. Sizleride kliniklerimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Merkezimiz genç dinamik, tecrübeli ve […]

Minik Dişler Kliniği

minik disler

2016 Temmuz ayı itibariyle, tüm çalışma hayatı boyunca hayallerini kurduğu kendi çocuk diş kliniğini kurmuştur. Sizlerde miniklerimiz için minik dişlerden randevu alın.

Astro Veteriner Kliniği

61bded96461db

2008 den bu yana kazandığımız tecrübeyi artırarak 2020 yılında kurduğumuz astro veteriner kliniğini siz değerli pet sahipleri ve can dostlarınızın yaşam kalitelerini artırmaya çalışıyoruz.

Dr. Klinik Psikolog Özlem Koç Özden

Psikoloji alanında, lisans eğitimine sahip olup, 2006 yılında İstanbul Üniversitesi’nde ilk yüksek lisans derecesini almıştır. 2008 yılında New York Üniversitesi dil alanında eğitimini tamamlamıştır. 2012  yılında Klinik Psikoloji alanında Doktora eğitimine başlamıştır 2021 itibarıyla tamamlamıştır. Ayrıca Felsefe alanında da ikinci bir lisans derecesine sahiptir. Çocuk, ergen ve yetişkinlere dönük psikolojik danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra çift […]

Marmara Smile – Estetik Diş Kliniği

60eb8b0d4619f

Marmara Smile Estetik Diş Kliniği 2015 yılından itibaren İstanbul’un Nişantaşı semtinde faaliyete başladı. Hastalarımıza Marmara Denizi’nden çıkarılan mermerlerin ışıltısında gülüşler sunma arzusuyla yola çıktık. Ve bunu başardık da ! Günümüze kadar olan süreçte Dünya’nın her yerinden gelen 1500’den fazla turiste sağlıklı ve ışıltılı gülüşler kazandırdık. Hollywood Gülüş Tasarımı, Diş implantı ve Diş Kaplamaları en çok […]

Tarabya Diş Kliniği

tarabyadis

Özel Tarabya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2014 yılından itibaren Sarıyer Tarabya’da hizmet vermektedir.Merkezimizde sterilizasyon kurallarına büyük önem verilmekle birlikte gelişen teknolojilerde sürekli takip edilmekte olup hasta memnuniyeti odaklı, kaliteli, güvenilir, dünya standartlarında koruyucu ve tedavi edici diş hekimliği hizmetleri sunulmaktadır.

Parla Ortodonti Kliniği

indir 1

İstanbul Şişli’de bulunan Ortodonti kliniğimizde, ortodonti, implant, diş beyazlatma, gülüş tasarımı, lingual ortodonti ve diğer diş tedavileri yapılmaktadır.

Doç. Dr. Mustafa Uygar Kalaycı

indir 2 3 e1611735541232

Doç. Dr. Mustafa Uygar Kalaycı,1968 yılında Konya da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından, Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1992 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1998 yılında Ankara Onkoloji Hastanesi 3. Genel Cerrahi Kliniği’nde tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.