Sentor Veteriner Kliniği

14 7

Sentor Veteriner Kliniği, sevimli dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Küçükçekmece’de tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Happyvet Veteriner Kliniği

15 6

Happyvet Veteriner Kliniği, sevimli dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Küçükçekmece’de tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Gıyasettin Ekici Psikiyatri Kliniği

adsiz 139

1993-1998 yılları arasında İstanbul’da Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı.

Ayşe Kılınçaslan Psikiyatri Kliniği

adsiz 140

Psk. Ayşe Kılınçaslan, 2012 yılında Doçent unvanını almıştır. 2016 yılına kadar İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi olarak çalıştı. Pek çok asistanın yetişmesine katkıda bulundu, çok sayıda bilimsel çalışmaya imza attı ve uluslararası yayına dönüşen iki tane tez yönetti.

Minik Patiler Veteriner Kliniği

7 5

Minik Patiler Veteriner Kliniği, can dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Çekmeköy’de tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Taşdelen Veteriner Kliniği

5 5

Taşdelen Veteriner Kliniği, sevimli dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Çekmeköy’de tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Çekmeköy Veteriner Kliniği

1 6

Çekmeköy Veteriner Kliniği, sevimli dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Çekmeköy’de tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Master Vet Veteriner Kliniği

85

Master Vet Veterinerlik Kliniği, can dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Çekmeköy’de tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Woof Veteriner Kliniği

11 6

Woof Veteriner Kliniği, can dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Çekmeköy’de tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Patili Günler Veteriner Kliniği

22 4

Patili Günler Veteriner Kliniği, 2019 mayıs ayında hizmete başladı. Hayvan refahını ve hayvan sağlığını ön planda tutan klinik İstanbul Çekmeköy’de hizmet vermekte.Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.