Bora Akbaykal

Adsiz tasarim

Atatürk Lisesi 100.yıl  ve 1995 yılı Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunlarındandır. Üniversite öğrenimini bitirdikten hemen sonra doğduğu ve yaşadığı yer olan Çeşme’de kendi muayenehanesinde hizmet vermeye başladı. Mesleği ile ilgili ulusal ve uluslararası gelişmeleri, kongre, seminer ve yayımları yakından takip etmekte aynı zamanda hiçbir yatırımdan kaçınmadan modern diş hekimliğinin çok dalı ile ilgilenmektedir.İşine duyduğu […]

Dentasey Diş Kliniği

ekibimiz 10 1 e1632919607408

Dentasey , alanında uzman kadrosu ile hizmet yelpazesini geniş, tedavi başarısı ise üst düzeyde tutuyor. Dentasey Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

İlgi Diş Kliniği

unnamed2 e1632919007525

İzmir Buca da bir diş kliniği. İlgi Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Gazi Ata Diş Kliniği

dis 14

Gazi Ata Diş Kliniği gaziemir de hizmet veren bir diş sağlık polikliniğidir. Gazi Ata Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Karşıyaka Loca Dent Diş Kliniği

dis 13

Loca Dent Karşıyaka da hizmet veren bir diş kliniğidir. Karşıyaka Loca Dent Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Buca Loca Dent Diş Kliniği

hqdefault 1

Loca Dent Buca da hizmet vermeye devam eden bir diş klininiği Buca Loca Dent Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

İzmir Bornova Diş Kliniği

izmirbornova

İzmir Bornova da hizmet vermeye devam eden bir Ortodanti. İzmir Bornova Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

İzmir Buca Diş Kliniği

izmsirbuca

İzmir Buca da hizmetini sürdüren bir Ortodanti. İzmir Buca Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Bucadent Diş Kliniği

banner5

Buca da hizmet vermeye devam eden diş kliniği. Bucadent Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Elif Ertaş Diş Kliniği

elif ertas 2

Ortodonti Uzmanı Diş Hekimi Elif Ertaş eğitimini tamamladıktan sonra Alsancakta hizmet vermeye başladı. Elif Ertaş Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.