Karşıyaka Loca Dent Diş Kliniği

dis 13

Loca Dent Karşıyaka da hizmet veren bir diş kliniğidir. Karşıyaka Loca Dent Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

DentOrdu Diş Kliniği

giris 18

DentOrdu Diş Kliniği insanların mutluluğuna ve içten gelen mutlu gülümsemelerine önem vererek hizmetlerini sürdürmeye devam ediyorlar. DentOrdu Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Bulvardent Diş Kliniği

dis 10

Bulvardent Diş Kliniği 01/07/2013 tarihinden beri hizmet vermeye devam etmektedir. Bulvardent Diş Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

İmpladent Diş Kliniği

dis 9

Hasta haklarına saygı duyarak, kaliteli ağız ve diş bakımı sunan bir kliniktir. İmpladent Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Dent35 Diş Kliniği

dent35 dis

Dent35 ilk farklı bir isimle 2011 yılında İzmir’in Bayraklı ilçesinde kurulup ardından hizmet kalitesini arttırarak 2017 ve 2019 yıllarında 2. ve 3. şubelerini açarak büyümüşlerdir. Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Denta Point Diş Kliniği

Team 2

2017 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu üç diş hekim tarafından İzmir Karşıyaka da kurulmuştur. 2018 yılında İzmir Bostanlı da ikinci şubelerini açarak hizmet vermeye devam etmişlerdir.

Cadde Dental Diş Kliniği

dis e1631181027729

Diş Hekimliğiyle ilgili bütün tedavilerin olduğu Cadde Dental 2010 yılında hizmet vermeye başlamışıtır.

My NOVA Diş Kliniği

nova giris

My Nova, diş hekimliğinin tüm branşlarının uygulandığı bir merkezdir. Başarılı hekimleriyle birlikte İzmir Karşıyaka da hizmet vermektedir.

Bostanlı Yeşilyurt Diş Kliniği

yesilyurt dis

Yeşilyurt ağız ve diş sağlığı polikliniği 2013 yılında Karabağlar ilçesinde daha sonrasında ise İzmir’in çeşitli bölgelerinde hizmet vermeye başlamıştır. Kemalpaşa, Balçova, Bozyaka, Bostanlı, Karabağlar bölgelerinde ISO 2001 standartlarına uygun olarak hastalarına ağız ve diş sağlığı hizmetleri sunmaktadır. Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.