Dentofficial Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri Kartal

6284be94c7f99

Dentofficial Diş Klinikleri olarak altı yıldan fazla bir süredir hastalarımıza en iyi hizmeti sunmaktayız. Diş bakımında en son çıkan teknolojik ürünleri, en iyi kalitedeki malzemeleri ve uygulamaları kullanıyoruz. Halen tedavi süreci devam eden ve tedavisi tamamlanmış olan hastalarımızın memnuniyet bildiren tavsiyeleri ile ilerlemekten gurur duyuyoruz. Sizleride kliniklerimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Merkezimiz genç dinamik, tecrübeli ve […]

Esteyess Güzellik Merkezi

Esteyess Güzellik Merkezi, duru güzelliğinizi ortaya çıkartan, yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Kartal’da hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Seda Kaya Güzellik Merkezi

Seda Kaya Güzellik Merkezi, duru güzelliğinizi ortaya çıkartan, yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Kartal’da hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

H. Yasmin Güzellik Merkezi

1

H. Yasmin Güzellik Merkezi, doğal güzelliğinizi ortaya çıkartan, yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Kartal’da hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Smooth Life Güzellik Merkezi

2 1

Smooth Life Güzellik Merkezi, doğal güzelliğinizi ortaya çıkartan, yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Kartal’da hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Sera Güzellik&Estetik Merkezi

3 1

Sera Güzellik & Estetik Merkezi, doğal güzelliğinizi ortaya çıkartan, yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Kartal’da hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

She&Nes Güzellik Merkezi

4 1

She&Nes Güzellik Merkezi, doğal güzelliğinizi ortaya çıkartan, yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Kartal’da hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Alex Güzellik Merkezi

5 1

Alex Güzellik Merkezi, doğal güzelliğinizi ortaya çıkartan, yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Kartal’da hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Pinum Psikolojik Danışmanlık Merkezi

pinumkartal

Pinum Psikolojik Danışmanlık Merkezi, her yaştaki bireylere, çiftlere ve kurumlara, toplum yararına insanların yaşam kalitesini arttırmak için psikoloji disiplini çerçevesinde hizmet veren bir psikolojik danışmanlık merkezidir.

Aylin Bağlan Psikoloji Kliniği

adsiz 165

İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2017 yılında mezun olmuştur. 2019 yılında Bournemouth Üniversitesi(İngiltere) Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı’nı tamamlamıştır 2015 yılında Bilgi Üniversitesi Klinik Psikoloji Çocuk-Ergen Alt Dalı Yüksek Lisans Programı’nda Sibel Halfon’un yürüttüğü seans deşifreleme araştırma çalışmasında 9 ay gönüllü olarak çalıştı.