Sentor Veteriner Kliniği

14 7

Sentor Veteriner Kliniği, sevimli dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Küçükçekmece’de tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Happyvet Veteriner Kliniği

15 6

Happyvet Veteriner Kliniği, sevimli dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için İstanbul Küçükçekmece’de tedavi hizmeti sunmaktadır. Veteriner kliniğinin tüm pet hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Dentaylin Diş Kliniği

dentaylin

Dentaylin Diş Kliniği, hastalarına Küçükçekmece Halkalı’da tedavi hizmeti vermektedir. Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Okutandiş Halkalı Kliniği

okutandis

Okutandiş Halkalı Kliniği, 2015 yılında kurulmuş ve A sınıfı hizmet belgesi ile çalışmaktadır. Klinikte biri çocuk diş sağlığı için özel tasarlanmış toplam 7 ünitede hizmet vermektedir. Tüm hastaların tedavileri dijital ortamda planlanırken ortodonti hastalarının tedavileri ayrıca Dolphin Sefalometrik Analiz Programı ile takip edilmektedir. Ayrıca ağız ve diş sağlığı eğitimleri, toplantılar ve sunumlar için 30 kişi […]

Dent Pozitif Diş Kliniği Küçükçekmece

Dent Pozitif Dis Klinigi kcekmece

Dent Pozitif, Şubat 2015’te Küçükçekmece’de hizmet vermeye başlamıştır. Büyümeye devam eden Dent Pozitif Mart 2019’da Esenyurt’ta ikinci şubesini açmıştır. Alanında uzman hekimler ve güleryüzlü hizmet kadrosuyla haftanın her günü çalışarak kliniklerinde her türlü diş tedavi hizmeti yapılmaktadır.

Livdent Diş Kliniği

livdent

Livdent Diş Kliniği, hastalarına İstanbul Küçükçekmece’de tedavi hizmeti vermektedir. Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Dent Natural Diş Kliniği İnönü

natureldis2

Tecrübeli hekim kadrosu ve uzman personeli ile diş sağlığınız için tercih edebilir, online randevu alabilir ve deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Zirkondent Diş Kliniği

Zirkondent Dis Klinigi

Zirkondent Diş Kliniği, hastalarına Küçükçekmece İkitelli’deki kliniğinde tedavi hizmeti vermektedir. Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Temadent Diş Kliniği

temadent

Temadent Diş Kliniği, alanında uzman ve deneyimli hekimlerinin 14 yıllık dostluğunun verdiği iyi iletişimle beraber yaptığı planlamalarla hastalarına en iyi hizmeti verebilmek için kurulmuştur.

Doç. Dr. Didem Atay

didematay

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini Okmeydanı EAH’de Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde tamamlamıştır. Yan dal uzmanlık eğitimini ise İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi bölümünde tamamlamıştır.