Alpi Diş Kliniği Pendik

10 e1602757717563

Alpi Diş Kliniği, hastalarına İstanbul Pendik’te tedavi hizmeti vermektedir. Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Panorama Diş Kliniği Pendik

pendikpanorama

Panorama Diş Kliniği, hastalarına Haliç ve Pendik olmak üzere iki şubesinde de tedavi hizmeti vermektedir. Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Yusuf Aydın

Doc. Dr. Yusuf Aydin

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Uzmanlığını 2002 yılında Dışkapı Yıldırım Beyazıt EAH Dahiliye bölümünde tamamlamıştır. 2006’da Ankara Numune EAH Endokronoloji ve Metabolizma uzmanlığını almıştır. 2010 yılında Doçent unvanını kazanmıştır.

Uzm. Dkt. Yasemin Tekin

yasemin tekin

Uzm. Dkt Yasemin Tekin, Sofya Üniversitesi’nde dil ve konuşma terapisi üzerine yüksek lisans eğitimi almıştır. Şu an danışanlarına Pendik’te bulunan Özel Dil Konuşma Kliniği’nde hizmet vermektedir.

Doç. Dr. Ahmet Ekmekçi

Doc. Dr. Ahmet Ekmekci

Doç. Dr. Ahmet Ekmekçi, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş ve yine aynı üniversitede İç Hastalıkları uzmanlık eğitimini almıştır. Daha sonra Dr. Siyami Ersek EAH’nde Kardiyoloji bölümünde önce Uzman, sonra Doçent unvanını almıştır. Şu an VM Medical Park Pendik Hastanesi’nde çalışmaktadır.

Arven Güzellik Merkezi

Arven Guzellik Merkezi

Arven Güzellik; 2018 yılından itibaren Pendik Kurtköy bölgesinde faaliyet göstermekte olup, cilt bakımı, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, bölgesel incelme ve diğer hizmetlerinde güvenilir olmak ve beklenenin ötesinde hizmet sunmaktır.

Emsal Doğan Güzellik Merkezi Pendik

emsaldogan 2

Avrupa’daki başarısıyla dikkatleri üzerine çeken güzellik uzmanı Emsal Doğan, birikimlerini ve başarılarını Türkiye’ye taşımıştır. Protez tırnak ve kalıcı makyaj gibi uygulamalarıyla Almanya’da birincilik ödülleri bulunan Emsal Doğan, uzman kadro, yetkin çalışanlar ve güçlü çözüm ortakları ile kaliteli hizmeti Türkiye’deki bayanlara sunmaya başlamıştır.

Medica Derma Güzellik Merkezi Pendik

sultanbeyli 1

Medica Derma, ilk olarak 2001 yılında kurulmuştur ve şu an da İstanbul’da 13 farklı lokasyon üzerinde, güler yüzlü personelleri ve yeni teknoloji cihazlarıyla sizlere kendinizi daha iyi hissettirmek için hizmet vermektedir.

Medica Derma Güzellik Merkezi Kurtköy

medica3

Medica Derma, ilk olarak 2001 yılında kurulmuştur ve şu an da İstanbul’da 13 farklı lokasyon üzerinde, güler yüzlü personelleri ve yeni teknoloji cihazlarıyla sizlere kendinizi daha iyi hissettirmek için hizmet vermektedir.

Sev Life Güzellik Merkezi

Sev Life Guzellik Merkezi

İstanbul Kurtköy’de faaliyet göstermekte olan Sev Life, 15 yıllık deneyim ile kişisel bakım, güzellik ve estetik alanında hizmet vererek sektöründe bölgesel lider olma vizyonu ile hareket etmektedir.