Suna Tuna Güzellik Merkezi

6 2

Suna Tuna Güzellik Merkezi, güzellik sektörü ile ilgili tüm yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Ümraniye’de hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Işıl Güzellik Merkezi

Işıl Güzellik Merkezi, güzellik sektörü ile ilgili tüm yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Ümraniye’de hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Sayanloram Güzellik Merkezi

7 2

Sayanloram Güzellik Merkezi, güzellik sektörü ile ilgili tüm yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Ümraniye’de hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Angel Güzellik & Estetik Merkezi

9 2

Angel Güzellik & Estetik Merkezi, güzellik sektörü ile ilgili tüm yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Ümraniye’de hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Este Point Güzellik Merkezi

10 3

Este Point Güzellik Merkezi, güzellik sektörü ile ilgili tüm yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Ümraniye’de hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Medica As Güzellik Merkezi

11 3

Medica As Güzellik Merkezi, güzellik sektörü ile ilgili tüm yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Ümraiye’de hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Pinna Psikolojik Danışmanlık Merkezi

adsiz 4

Varoluşçu görüşle konuları ele alıyor ve bu genel çerçeve içinde Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Rasyonel Duygusal Davranışsal Terapi ve Psikodinamik Terapi ekollerine dayalı psikolojik danışmanlık yöntemlerini kullanmaktadırlar.

Ada Psikolojik Danışmanlık Merkezi

adsiz 1

Ada Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi, 2004 yılından beri hizmet vermektedir. Eğitim, psikolojik destek ve danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyan çocuklar, ergenler ve ailelere yardımcı olabilmek amacıyla bir araya gelen ekip, kendi alanlarında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır.

Zeynep Sağlam Balkan Psikoloji Kliniği

adsiz

2016 yılından itibaren çocuk, ergen ve yetişkinlerle olan çalışmalarını Kybele Psikoloji çatısı altında yürütmektedir. Psikoloji bölümü mezunu olup, bitirme tezini ”Varoluşçu Psikoterapiler” üzerine hazırlamıştır. Lisansüstü eğitimini Klinik Psikoloji alanında ”Bağlanma Stilleri ve Toplumsal Cinsiyet Rolleri” teziyle tamamlamıştır. Aynı zamanda master bitirme tezini Milano’da gerçekleşen 14. Avrupa Psikoloji kongresinde poster bildiri olarak sunmuştur.

Ruhaynası Psikolojik Danışmanlık Merkezi

adsiz 229

Ruhaynası Psikolojik Danışmanlık Merkezi, İstanbul Ümraniye’de hastalarına çeşitli branşlarda psikolojik danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Kliniğin tüm hizmetlerini aşağıdan inceleyebilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.