Fatih Ersoy Diş Kliniği

Fatih Ersoy Dis Klinigi

Diş Hekimi Fatih Ersoy, hastalarına İstanbul Ümraniye’deki kliniğinde tedavi hizmeti vermektedir. Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Estedore Güzellik Merkezi Ümraniye

estedore

Estedore, 3’ü İstanbul 1’i Gebze’de olmak üzere 4 şubesi olan bir güzellik merkezidir. Uzman kadrosuyla sizlere çeşitli alanlarda hizmet sunmaktadır. Merkezin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Petopia Veteriner Kliniği

petopia

Petopia Veteriner Kliniği, İstanbul Ümraniye’de minik dostlarınıza tedavi hizmeti vermektedir. Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz evcil hayvanınız için online randevu oluşturabilirsiniz.

Clubvet Veteriner Kliniği

clubvet

ClubVet Veteriner Kliniği, 2005 yılında Vet. Hek. Gültekin Külekçi ve Vet.Hek. Pınar Yalım Külekçi tarafından kurulmuştur. Türkiye’nin en büyük veteriner kliniklerinden biri olan ClubVet siz değerli hayvan severlere hizmet vermektedir.

Ayşegül Mut Güzellik Merkezi

Aysegul Mut Guzellik Merkezi

Ayşegül Mut, 2011 yılında profesyonel kariyerine İngiltere, Londra, Kıbrıs ve İstanbul arasında estetik üzerine hastalar koordine ederek başladı. Bunun üzerine yoğun talep doğrultusunda Güzellik Uzmanı Eğitimi aldıktan sonra kalıcı makyaj, profesyonel makyaj, dövme ve bir çok alanda eğitimler aldı.

Vetix Veteriner Kliniği

Vetix Veteriner Klinigi

Vetix Veteriner Kliniği, rutin kontrollerden ileri tıbba kadar tüm hayvanların sağlık ihtiyaçlarını karşılamak üzere, tecrübeli hekim ve personelleriyle en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Parem Psikoloji Kliniği

parem

Parem Psikoloji Kliniği, İstanbul Ümraniye’deki kliniğinde haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Maxtone İşitme Merkezi Ümraniye

Maxtone İşitme Merkezleri’nin temeli, yaklaşık 40 yıl önce kurulan Ankara İşitme ve Konuşma Merkezi’ne dayanmaktadır. 2005 yılında Meders Medikal bünyesine dahil olan bu deneyim, 2009 yılında Maxtone İşitme Merkezi konsepti olarak yoluna devam etmiş ve Türkiye’nin dört bir yanına yayılmıştır.

Duymak İşitme Merkezi

duymakisitme2

Duymak İşitme Merkezi, İstanbul Ümraniye’de hastalarına hizmet vermektedir. Merkezin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Odyobest İşitme Merkezi Ümraniye

umraniyeodyo

Odyobest İşitme, 2017 yılında İstanbul Kartal’da ilk merkezini açarak hizmet vermeye başlamıştır. Merkezin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.