Zeytinburnu Güzellik Merkezi

15 2

Zeytinburnu Güzellik Merkezi, güzellik sektörü ile ilgili tüm yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Zeytinburnu’da hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Roma Güzellik & Estetik Merkezi

Roma Güzellik & Estetik Merkezi, güzellik sektörü ile ilgili tüm yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Zeytinburnu’da hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Meltem Güzellik Merkezi

Meltem Güzellik Merkezi, güzellik sektörü ile ilgili tüm yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Zeytinburnu’da hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Estera Güzellik Merkezi

16 2

Estera Güzellik Merkezi, güzellik sektörü ile ilgili tüm yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Zeytinburnu’da hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Sense Güzellik & Estetik Merkezi

Sense Güzellik & Estetik Merkezi, güzellik sektörü ile ilgili tüm yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Zeytinburnu’da hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Ari Güzellik & Estetik Merkezi

Ari Güzellik & Estetik Merkezi, güzellik sektörü ile ilgili tüm yenilikleri ve modern teknolojiyi takip eden klinik İstanbul Zeytinburnu’da hizmet vermektedir. Güzellik kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Salih Aydın

salihaydin

Doç. Dr. Salih Aydın, 2003 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2009 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı’nda asistanlık eğitimini tamamlayıp uzmanlığını aldı. 2009-2015 yılları arasında Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi’nde uzman doktor olarak çalışıp, 2015 yılında doçent doktor unvanı almıştır.

Nexus Güzellik Merkezi Zeytinburnu

Nexus Guzellik Merkezi

Nexus Estetik ve Güzellik Hizmetleri Grubu, 2001 yılından beri İstanbul’da; Haznedar, Zeytinburnu, Bayrampaşa’da medikal estetik ve kuaför birimlerinde hizmet vermektedir. Güzellik ve estetik sektöründe bütün gelişmeleri yakından takip ederek teknolojiyi en doğru şekilde kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Sayannemis Güzellik Merkezi Zeytinburnu

sayannemis

Sayannemis Güzellik Salonu, yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimler neticesinde 2009 yılında, ilk şubesini kurmuştur. Kurulduğu andan bugüne sizlere daima fiyat, kalite, hizmet ve başarı düsturundan asla vazgeçmeyen ekibiyle hizmet vermektedir.

Özge Demirbaş Diyetisyen Kliniği

Ozge Demirbas Diyetisyen Klinigi

Diyetisyen Özge Demirbaş, İstanbul Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmuştur. 2020 yılında ise İstanbul Okan Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayarak “Uzman Diyetisyen” unvanını aldı. 2019 yılı itibariyle çalışma hayatına kendi kliniğinde devam etmektedir.