Doç. Dr. Salih Aydın

salihaydin

Doç. Dr. Salih Aydın, 2003 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2009 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı’nda asistanlık eğitimini tamamlayıp uzmanlığını aldı. 2009-2015 yılları arasında Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi’nde uzman doktor olarak çalışıp, 2015 yılında doçent doktor unvanı almıştır.

Nexus Güzellik Merkezi Zeytinburnu

Nexus Guzellik Merkezi

Nexus Estetik ve Güzellik Hizmetleri Grubu, 2001 yılından beri İstanbul’da; Haznedar, Zeytinburnu, Bayrampaşa’da medikal estetik ve kuaför birimlerinde hizmet vermektedir. Güzellik ve estetik sektöründe bütün gelişmeleri yakından takip ederek teknolojiyi en doğru şekilde kullanarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Sayannemis Güzellik Merkezi Zeytinburnu

sayannemis

Sayannemis Güzellik Salonu, yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimler neticesinde 2009 yılında, ilk şubesini kurmuştur. Kurulduğu andan bugüne sizlere daima fiyat, kalite, hizmet ve başarı düsturundan asla vazgeçmeyen ekibiyle hizmet vermektedir.

Özge Demirbaş Diyetisyen Kliniği

Ozge Demirbas Diyetisyen Klinigi

Diyetisyen Özge Demirbaş, İstanbul Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmuştur. 2020 yılında ise İstanbul Okan Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayarak “Uzman Diyetisyen” unvanını aldı. 2019 yılı itibariyle çalışma hayatına kendi kliniğinde devam etmektedir.

Zeytinburnu Veteriner Kliniği

zeytinburnu

Zeytinburnu Veteriner Kliniği, kurulduğu 1998 yılından beri teknolojik ve bilimsel çalışma düzeyini sürekli artırmayı ve kendini yenilemeyi ilke edinmiştir.

Cidago Veteriner Kliniği

cidago

Cidago Veteriner Kliniği, 2015 yılında Veteriner Hekim Serap Temel tarafından faaliyete geçirilmiş olup İstanbul Zeytinburnu’nda hizmet vermeye devam etmektedir.

Cevizlibağ Veteriner Kliniği

Cevizlibag Veteriner Klinigi

Klinikte evcil hayvanlarınızın rutin sağlık hizmetlerinin yanı sıra minik dostlarınızın acil durumlarında da profesyonel hizmet vermektedir.

Aksa Diş Kliniği

Aksa Dis 2

1999 yılında hizmet vermeye başlayan polikliniğimiz, güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek, uzman hekim kadrosu ile Zeytinburnunda hizmet vermektedir.

Dent58 Bulvar Diş Kliniği

dent58

1997 yılında Diş Hekimi Murat Sözmen tarafından Özel Yeşiltepe Diş Polikliniği bünyesinde kurulmuştur. Tek bir diş üniti ile faaliyetlerine başlayan kliniğimiz Zeytinburnu’nda tüm hastalarına 7/24 hizmet vererek fark yaratmış ve bu sayede kısa sürede büyümüştür.

Dişlife Diş Kliniği

life

Dişlife Diş Kliniği, 2012 yılından itibaren İstanbul Zeytinburnu’nda hastalarına hizmet vermeye başlamıştır. Dişlife, uzman doktor kadrosu ve deneyimli personeli ile güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyerek, hasta memnuniyetini birincil amaç olarak görmektedir.