Prof. Dr. Cihangir Akgün

Prof. Dr. Cihangir Akgun

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yüzüncü Yıl Üniversitesi’nde hem pediatri hem de çocuk nefrolojisi uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

Prof. Dr. Cengiz Canpolat

cengizcanpolat

İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini MD Anderson Kanser Merkezi, Houston ABD’de tamamlamıştır. Şu an Acıbadem Sağlık Grubu’nda çalışmaktadır.

Doç. Dr. Didem Atay

didematay

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini Okmeydanı EAH’de Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde tamamlamıştır. Yan dal uzmanlık eğitimini ise İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi bölümünde tamamlamıştır.

Prof. Dr. Tufan Kutlu

Prof. Dr. Tufan Kutlu

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlığını Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır. Yan dal uzmanlığını ise Paris Universite Rene Descartes ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Pediatrik Gastroenteroloji alanında yapmıştır. 1995 yılında doçent, 2001 yılında profesör unvanını almıştır.

Uzm. Dr. Mahya Sultan Tosun

Uzm. Dr. Mahya Sultan Tosun

Uzm. Dr. Mahya Sultan Tosun, 1999 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Şu an MC Klinik çatısı altında hastalarını tedavi etmektedir.

Prof. Dr. Nuran Gürses

nurangurses

1969 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1973’de Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Yan dal uzmanlığını ise 1991’de Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları bölümünde tamamlamıştır. 1980’de Doçent, 1988’de Profesör unvanını kazanmıştır.

Uzm. Dr. Elif Özsu

elifozsu

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Sağlığı Hastalıkları ve Çocuk Cerrahisi EAH’nde tamamlamıştır. Yan dal uzmanlığını ise Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Endokronolojisi bölümünde bitirmiştir.

Uzm. Dr. Ayten Mutlu

aytenmutlu

Uzm. Dr. Ayten Mutlu, 2000 yılında Varna Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2011 yılında Trakya Üniversitesi’nde uzmanlık eğitimini tamamlamıştır.

Prof. Dr. Taner Yavuz

taneryavuz

Prof. Dr. Taner Yavuz, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlığı ve Çocuk Kardiyolojisi Yandal Uzmanlığını İstanbul Tıp Fakültesinde tamamlayarak, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Düzce Tıp ve İzzet Baysal Tıp Fakültelerinde öğretim üyesi olarak görev almıştır.

Doç. Dr. Ebru Kolsal

ebrukolsal

Doç. Dr. Ebru Kolsal, 1999 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Uzmanlığını Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlamış ve ardından 2008 yılında Zonguldak Bülent Ecevit ÜTF’nde yardımcı doçent olarak asistanlığını yapmıştır. 2015 yılından beri kendi özel kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.