Dr. Sadiye Keskin

sadiyekeskin

Dr. Sadiye Keskin, 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden birincilik ile mezun olmuştur. Uzmanlık Eğitimini Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı’nda tamamlamıştır. Şu an kendi kliniğinde hizmet vermektedir.

Yrd. Doç. Dr. Esra Azman

esra azman

Yrd. Doç. Dr. Esra Azman, İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş ve 20 yıllık bilgi ve tecrübesinden sonra da 2017 yılında kendi kliniğini kurmuştur.

Uzm. Dr. Dilek Başaran

dilekbasaran

Uzm. Dr. Dilek Başaran, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ardından Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. Şu an hastalarını kendi kliniğinde tedavi etmektedir.

Dr. Ayfer Aydın

ayferaydin

Dr. Ayfer Aydın, 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ardından Şişli Etfal EAH’de Dermatoloji alanında uzmanlık eğitimine başlamış ve 2002 yılında uzmanlığını almıştır. Şu an hastalarına kendi kliniğinde tedavi hizmeti vermektedir.

Uzm. Dr. Ersin Aydın

ersinaydin

Dr. Ersin Aydın, tıp eğitimini bitirdikten sonra 2008 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nde başladığı uzmanlık eğitimini 2012 yılında tamamlayarak Dermatoloji Uzmanı olmuştur.

Dr. Evren Gökeşme

Dr. Evren Gokesme

Dr. Evren Gökeşme, tıp eğitimini bitirdikten sonra 2014 yılında GATA Haydarpaşa EAH Dermatoloji Kliniği’nde uzmanlık eğitimini tamamlamış ve “Dermatoloji Uzmanı” unvanını almıştır. 2016 yılından beri kendi kliniğinde hastalarını tedavi etmektedir.