Tanaltay Psikolojik Danışmanlık Merkezi

adsiz 43

1988 yılında Uzman Psikolog Ali Rıza Tanaltay tarafından kurulmuştur. Merkezi 2019 yılında Uzman Çocuk Psikoloğu Burcu Çapa’nın da katılmasıyla çocuk ve ergen psikolojisi konusunda önde gelen merkezlerden biri haline gelmiştir.

Mental Psikolojik Danışmanlık Merkezi

adsiz 11

Mental Psikolojik Danışmanlık Merkezi, İstanbul Kadıköy’de hastalarına çeşitli branşlarda psikolojik danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Kliniğin tüm hizmetlerini aşağıdan inceleyebilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Canan Tanıdır Psikiyatri Kliniği

adsiz 174

2002 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Tıpta Uzmanlık Sınavında derece yaparak ilk tercihi olan İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi bölümünü kazanmıştır. 5 senelik uzmanlık eğitimimden sonra “Asperger Sendromunda Psikiyatrik Eş Tanılar” isimli tez çalışmasını tamamlayarak 2008 yılında Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi uzmanı olmuştur. 

ARM Psikolojik Danışmanlık Merkezi

ARM Psikolojik Danismanlik Merkezi

Anadolu Ruh Sağlığı Merkezi Mayıs 2000 yılında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek ruh sağlığı alanında özel tıp merkezi olarak açılan ilk ve tek ruh sağlığı merkezidir. Bünyesinde 3 psikiyatrisi, 2 psikolog, 1 hemşire, 1 personel ile hizmet vermeye başlayan ARM, Mayıs 2002’de ARM-Terapi adıyla terapi merkezini hizmete sokmuştur.

Çadem Psikolojik Danışmanlık Merkezi

adsiz 119

2013 yılında özel eğitim ve psikolojik danışmanlık alanlarında 10 yıla yakın bir süredir çok sayıda kişi ve kuruma hizmet vermiş olan Psikoterapist Özkan Kenarlı ve Özel Eğitim Uzmanı Fatih Çabuk tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren bilimselliği, kaliteyi, sevgiyi ve güveni temel değerler olarak benimseyen Çadem Psikoloji, doğumdan yaşlılığa, çocuk, ergen, yetişkin, anne, baba, bireylerin karşılaştığı, zorlandığı […]

Adya Psikolojik Danışmanlık Merkezi

adsiz 120

ADYA Gelişim, Eğitim ve Danışmanlık Merkezi;, yaşam boyu gelişim kavramından yola çıkarak, yaşamın her evresi için edindiğimiz roller doğrultusunda karşılaştığımız problemlere ışık tutma, kendini tanıma, potansiyelini keşfetme , hedefleri sağlıklı bir biçimde belirleme, gündelik hayat stresi ve endişelerimizi yönetebilme felsefesiyle ,çocuk ve ergenlere, bireylere,çiftlere ve ailelere danışmanlık hizmeti vermektedir. 

Leyla Benkurt Alkaş Psikiyatri Kliniği

adsiz 131

Psk. Leyla Benkurt, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra uzmanlık eğitimini yine aynı fakültede Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları alanında tamamlamıştır.

Dkt. Mushap Akgün

Dkt. Mushap Akgun

Dkt. Mushap Akgün, Biruni Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümünden mezun olmuş ve Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümünde yüksek lisans yapmaktadır. Şu an kurucusu olduğu Bera Dil ve Konuşma Bozuklukları Merkezi’nde çalışmalarına devam etmektedir.

Uzm. Dkt. Nurcan Kement

nurcankement

Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Ardından Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi yüksek lisansını bitirmiştir. Şu an Mavi Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde Uzman Dil ve Konuşma Terapistliği yapmaktadır.