Dkt. Mushap Akgün

Dkt. Mushap Akgun

Dkt. Mushap Akgün, Biruni Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümünden mezun olmuş ve Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümünde yüksek lisans yapmaktadır. Şu an kurucusu olduğu Bera Dil ve Konuşma Bozuklukları Merkezi’nde çalışmalarına devam etmektedir.

Uzm. Dkt. Nurcan Kement

nurcankement

Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Ardından Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi yüksek lisansını bitirmiştir. Şu an Mavi Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde Uzman Dil ve Konuşma Terapistliği yapmaktadır.

Uzm. Dkt. Yasemin Tekin

yasemin tekin

Uzm. Dkt Yasemin Tekin, Sofya Üniversitesi’nde dil ve konuşma terapisi üzerine yüksek lisans eğitimi almıştır. Şu an danışanlarına Pendik’te bulunan Özel Dil Konuşma Kliniği’nde hizmet vermektedir.

Dkt. Anıl Akkaya

anilakkaya

Dkt. Anıl Akkaya, 2019 yılında Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma Bölümü’nden mezun olmuştur. Çapa Devlet Hastanesi, Mehmet Oyal Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi gibi kurumlarda staj yapmıştır. Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi Araştırma ve Uygulama Merkezi’nde intern olarak çalışmıştır.