İlker Ersezgin Diş Kliniği

logo

Eğitimini tamamladıktan sonra bergamada hizmet vermeye başlamışıtr. İlker Ersezgin Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Bergama Diş Kliniği

BergamaDentalLogo

Bergamada hizmet veren bir klinik. Bergama Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

SRdental Diş Kliniği

dis 12

Bergamada hizmet vermeye devam eden SRdental Diş Kliniği 2019 da kurulmuştur. SRdental Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

DentOrdu Diş Kliniği

giris 18

DentOrdu Diş Kliniği insanların mutluluğuna ve içten gelen mutlu gülümsemelerine önem vererek hizmetlerini sürdürmeye devam ediyorlar. DentOrdu Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Bulvardent Diş Kliniği

dis 10

Bulvardent Diş Kliniği 01/07/2013 tarihinden beri hizmet vermeye devam etmektedir. Bulvardent Diş Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

İmpladent Diş Kliniği

dis 9

Hasta haklarına saygı duyarak, kaliteli ağız ve diş bakımı sunan bir kliniktir. İmpladent Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

FT Diş Kliniği

45863730 287852861851583 3179290961805049856 n e1631628220500

Eğitimini bitirdikten sonra bir süre çalışmıştır. 2018 yılından itibaren kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir. FT Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Esdent Diş Kliniği

giris 16

İlk şubesi Malatya da açılan Esdent Diş Kliniği  daha sonrasında Adıyaman’da bir şube açarak hizmet ağını genişletmiştir. Esdent Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Kutay Karaca Diş Kliniği

giris 15

Uzun soluklu eğitimini tamamladıktan sonra İzmir Bayraklı da hizmet vermeye başlamıştır. Kutay Karaca Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

WestDent Diş Kliniği

west dental izmir dis klinigi tasarimi 004

Modern teknolojilerle donatılmış klinik tüm branşlarında alanında uzman diş hekimi kodrosu ile haftanın her günü 23.00’a kadar hizmet veriyor. WestDent Diş Kliniğinin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.