Diyetisyen Serra Uçtum

Diyetisyen Serra Uctum

Serra Uçtum, 2015 yılında Medipol Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde Beslenme ve Diyetetik lisans eğitimini tamamlamıştır. Ardından Okan Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlayarak “Uzman Diyetisyen” unvanını almıştır. 2017 yılından beri İstanbul Obezite Cerrahisi Kliniği’nde hizmet vermektedir.

Dyt. Ecem Tuğba Özkan

ecemtugbaozkan

Dyt. Ecem Tuğba Özkan 2019 yılında Ankara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olmuştur. Pazartesi, Salı ve Perşembe günleri Alerji Merkezi’nin Nişantaşı, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri ise Ataşehir şubesinde danışmanlık vermektedir.

Cansu Kolukırık Akyol Diyetisyen Kliniği

Cansu Kolukirik Akyol Diyetisyen Klinigi

Cansu Kolukırık Akyol, Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olduktan sonra Okan Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. Şu an kendi kliniğinde danışanlarına hizmet vermektedir.

Gökhan Çelik Diyetisyen Kliniği

Gokhan Celik Diyetisyen Klinigi

Diyetisyen Gökhan Çelik, İstanbul Gelişim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmuştur. Şu an kendi kliniğinde danışanlarına hizmet vermektedir.

Güler Engin Diyetisyen Kliniği

gulerengin

Diyetisyen Güler Engin, Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunudur. Hasta ve danışanlarına 2015 yılında kurmuş olduğu kliniğinde hizmet vermektedir.

Diyetisyen Meral Tansu Ayışık

Diyetisyen Meral Tansu Ayisik

Diyetisyen Meral Tansu Ayışık, Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmuş ve yine aynı üniversitede yüksek lisans eğitimine başlamıştır. Şu an kendi kliniğinde hasta ve danışanlarına hizmet vermektedir.

Serkan Tutar Diyetisyen Kliniği

serkantutar

Serkan Tutar, Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunudur. Hasta ve danışanlarına kendi kurduğu Tutarlı Diyet kliniğinde hizmet vermektedir.

Nursel Eroğlu Diyetisyen Kliniği

Nursel Eroglu Diyetisyen Klinigi

Diyetisyen Nursel Eroğlu, Arel Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmuş, daha sonra Okan Üniversitesinde yüksek lisans eğitimi almaya başlamıştır. Danışanlarına İstanbul Levent’teki kliniğinde hizmet vermektedir.

Beyza Karakurt Diyetisyen Kliniği

beyzakarakurt

Diyetisyen Beyza Karakurt, Ege Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmuştur. Bayrampaşa’da bulunan kliniğinde danışanlarına hizmet vermektedir.

Faysal Sili Diyetisyen Kliniği Bahçelievler

Faysal Sili Diyetisyen Klinigi

Diyetisyen Faysal Sili; Kişiye özel, tamamen bilimsel bilgiler çerçevesinde hazırlanan ve takibin yapıldığı bir sağlık hizmet vermektedir. Kliniğin tüm hizmetlerine aşağıdan ulaşabilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.