Op. Dr. Betül Cengiz

betulcengiz

Op. Dr. Betül Cengiz, 2004 yılında Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden birincilikle mezun olmuştur. 2007 yılında Ümraniye EAH’de uzmanlık eğitimine baladı ve 2012 yılında da Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı oldu. 2016 yılında Caddebostan’da açtığı kliniğinde tedavilerine devam etmektedir.

Doç. Dr. Salih Aydın

salihaydin

Doç. Dr. Salih Aydın, 2003 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2009 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı’nda asistanlık eğitimini tamamlayıp uzmanlığını aldı. 2009-2015 yılları arasında Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi’nde uzman doktor olarak çalışıp, 2015 yılında doçent doktor unvanı almıştır.

Op. Dr. Hasan Duygulu

hasanduygulu

Op. Dr. Hasan Duygulu, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. İzmir Tepecik EAH’de kulak burun boğaz alanında 5 yıl süreyle ihtisasını yapmıştır. Asistanlık zamanında kulak ameliyatı , baş ve boyun onkolojik ameliyatları , burun ameliayatı gerçekleştirmiştir. Asistanlık yıllarının ortalarında başlayan estetik ve rekonstrüktif operasyonlara karşı ilgisi ,sonraki hayatına kendisine bu alanla devam etme ve […]

Op. Dr. Cem Durak

Op. Dr. Cem Erdurak

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinden mezun olan Op. Dr. Cem Erdurak, Kulak Burun Boğaz Yüksek Lisansını Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamladı. Avrupa Yüz Plastik Cerrahi Akademisi (EAFPS) üyesidir ve bu alanda her yıl düzenlenen yerli ve yabancı birçok toplantıya katılmaktadır.

Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu

gurkankayabasoglu

2003 yılında Hacettepe Tıp Fakültesi’nden mezun Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu, uzmanlık eğitimini Vakıf Gureba EAH ve ABD’de tamamladı. 2009 yılında Kulak Burun Boğaz hastalıkları uzmanı oldu ve aynı yıl Avrupa KBB Uzmanlığı sınavına girerek yüksek puan alan üçüncü Avrupalı KBB uzmanı oldu. 2015 yılında ise Doçent unvanını almıştır.

Doç. Dr. Seçkin Ulusoy

seckinulusoy

Doç. Dr. Seçkin Ulusoy, tıp eğitimini tamamladıktan sonra Okmeydanı EAH’de Kulak Burun Boğaz (Baş ve Boyun Cerrahisi) asistanlığı eğitimini almıştır. Daha sonra Avrupa’daki kliniklerde deneyim kazanarak 2015 yılında hem Türk hem de Avrupa Board sınavlarını tamamlamıştır. 2016 yılında ise Çapa Tıp Fakültesi’nde yapılan sınavı geçerek Doçent olmuştur.

Op. Dr. Ahmet Altıntaş

ahmetaltintas

Op. Dr. Ahmet Altıntaş, 2002 yılında İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi uzmanlık eğitimini Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim Araştırma hastanesinde tamamladı.

Doç. Dr. Ethem Şahin

ethemsahin

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Doç. Dr. Ethem Şahin, uzmanlık eğitimini Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği’nde tamamlamıştır. Ethem Şahin, 2009’dan beri Bayındır İçerenköy Hastanesi’nde görev almaktadır.