Op. Dr. Hasan Duygulu

hasanduygulu

Op. Dr. Hasan Duygulu, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. İzmir Tepecik EAH’de kulak burun boğaz alanında 5 yıl süreyle ihtisasını yapmıştır. Asistanlık zamanında kulak ameliyatı , baş ve boyun onkolojik ameliyatları , burun ameliayatı gerçekleştirmiştir. Asistanlık yıllarının ortalarında başlayan estetik ve rekonstrüktif operasyonlara karşı ilgisi ,sonraki hayatına kendisine bu alanla devam etme ve […]

Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu

gurkankayabasoglu

2003 yılında Hacettepe Tıp Fakültesi’nden mezun Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu, uzmanlık eğitimini Vakıf Gureba EAH ve ABD’de tamamladı. 2009 yılında Kulak Burun Boğaz hastalıkları uzmanı oldu ve aynı yıl Avrupa KBB Uzmanlığı sınavına girerek yüksek puan alan üçüncü Avrupalı KBB uzmanı oldu. 2015 yılında ise Doçent unvanını almıştır.

Doç. Dr. Seçkin Ulusoy

seckinulusoy

Doç. Dr. Seçkin Ulusoy, tıp eğitimini tamamladıktan sonra Okmeydanı EAH’de Kulak Burun Boğaz (Baş ve Boyun Cerrahisi) asistanlığı eğitimini almıştır. Daha sonra Avrupa’daki kliniklerde deneyim kazanarak 2015 yılında hem Türk hem de Avrupa Board sınavlarını tamamlamıştır. 2016 yılında ise Çapa Tıp Fakültesi’nde yapılan sınavı geçerek Doçent olmuştur.

Op. Dr. Bahadır Baykal

bahadirbaykal

Op. Dr. Bahadır Baykal 1994’de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni bitirdi. Tıpta Uzmanlık Sınavında başarılı olarak girmeye hak kazandığı Sağlık Bakanlığı Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kliniğinden uzmanlığını 1999 yılında almıştır.

Prof Dr. Köksal Yuca

koksalyuca

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1994 yılında mezun olan Prof. Dr. Köksal Yuca, 1999 yılında İstanbul Beyoğlu Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği’nde ihtisasını tamamlayarak Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı oldu. 2002 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı’na Yardımcı Doçent olarak atanan Dr. Yuca, 2006 yılında […]

Prof. Dr. Cengiz Açıkel

cengizacikel

Prof. Dr. Cengiz Açıkel, 1988 yılında GATA Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yüksek lisansını GATA Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı’nda 1977 yılında tamamlamış ve GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi’ne atanmıştır. Aynı hastanede uzman ve yardımcı doçent olarak çalıştıktan sonra 2005 yılında doçent olmuştur.