Reem Psikolojik Danışmanlık Merkezi

adsiz 222

Kurulduğu 1997 yılından bu yana hizmet veren REEM Nöropsikiyatri 2003 yılı itibari ile planlı büyüme stratejisi çerçevesinde hizmet kapasitesini arttırarak büyümektedir. Hizmet yapısını toplam kalite esası üzerine kuran merkezimiz Nörolog Uzm. Dr. Mehmet Yavuz yönetiminde son derece tecrübeli bir ekiple hizmet vermektedir.

Empati Psikolojik Danışmanlık Merkezi

adsiz 218

Empati Psikolojik Danışmanlık Merkezi, İstanbul Gaziosmanpaşa’da hastalarına çeşitli branşlarda psikolojik danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Kliniğin tüm hizmetlerini aşağıdan inceleyebilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.

Eda Malkav Psikoloji Kliniği

adsiz 217

2010 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi-Psikoloji Bölümü’nü “tam burslu” olarak kazandı. 2015 yılında yüksek lisans eğitimi için Haliç Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü-Klinik Psikoloji Programı’na kayıt oldu. 2017 yılında Klinik Psikoloji Eğitimini de tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog olmaya hak kazandı.

Sefa Saygılı Psikiyatri Kliniği

adsiz 216

İstanbul Tıp Fakültesi’nden 1980’de mezun olarak doktor oldu. Ardından aynı fakültenin psikiyatri kliniğinde uzmanlık eğitimine başladı ve 1984 yılında psikiyatri uzmanı ünvanını aldı. KKTC Girne’deki yedek subaylık görevinden sonra 1985’te Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde çalışmaya başladı. 1990’da psikiyatri şef muavini, 1991’de İstanbul Tıp Fakültesinde girdiği sınavla psikiyatri doçenti oldu. 1992’de psikiyatri klinik şefi […]

Fethi Turan Psikiyatri Kliniği

adsiz 219

1990 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2001 yılında uzmanlığını, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tamamladı. 2001 yılından beri, part time olarak serbest hekim olarak çalışmaktadır.

Serhat Özmen Psikoloji Kliniği

adsiz 221

Serhat Özmen, Bilgi Üniversitesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi’nden Aile Danışmanlığı Sertifikasyonumu tamamlamıştır.

Özge Akçay Psikoloji Kliniği

adsiz 220

Lisansını İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü‘nden yüksek onur derecesi alarak mezun olmuştur. İstanbul Ticaret Üniversitesi‘nde yüksek lisansını tamamlamıştır. Üniversite yılları içerisinde İstanbul Üniversitesi Beyazıt Çocuk Kreşi’nde, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları E.A. Hastanesi’nde, Yağmur Çocuklar Psikolojik Danışmanlık ve Özel Eğitim Merkezi’nde stajyer psikolog olarak görev almıştır.

H&T Psikolojik Danışmanlık Merkezi

adsiz 215

H&T Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi; psikoloji biliminin verileri ışığında, etik değerleri gözeterek çocuk, ergen ve yetişkin bireylere yönelik psikolojik danışmanlık hizmeti ve uzmanlara yönelik eğitimler sunmaktadır. Farklı terapi teknikleri ile çalışan uzmanlarımız çalışma şeklini, görüşme sıklığını ve uzunluğunu danışanın ihtiyacı doğrultusunda, danışan ile birlikte belirlemektedir.

Gri Psikolojik Danışmanlık Merkezi

adsiz 214

Gri psikiyatri 2001 yılında psikiyatr ve psikoterapist Uzman Yrd. Doç. Dr. Orhan Çelik tarafından kuruldu. Selçuk Üniversitesi Konya tıp Fakültesini 1991 yılında bitirdi. 1.5 yıllık doğuda zorunlu hizmet sonrasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine Asistan Dr. olarak göreve başladı.

Depam Psikolojik Danışmanlık Merkezi

adsiz 212

Depam Psikolojik Danışmanlık Merkezi, İstanbul Fatih’te hastalarına çeşitli branşlarda psikolojik danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Kliniğin tüm hizmetlerini aşağıdan inceleyebilir, dilerseniz online randevu oluşturabilirsiniz.