Bahçelievler Diş Kliniği
Bahçelievler Diş Kliniği

Dişler, dış görünüm için en önemli olan noktalardan bir tanesidir. Hemen hemen herkes dişlerinin inci gibi bembeyaz ve sıra sıra olmasını ister. Şimdiki dönemlerde gelişen tıp ve teknoloji ile birlikte herkes hayal ettiği dişlere kısa süre içerisinde kavuşuyor. Dişlerinizin sağlıklı bir yapıda olması sizin daha sağlıklı olmanıza olanak sağlar. Örnek olarak gösterilecek olur ise dişlerinize gereken hassasiyet ve önemi göstermiyor iseniz dişlerinizde çürükler meydana gelebilir.

Bu çürükler kısa süre içerisinde tedavi edilmediği sürece diş eti iltihaplanması gibi çeşitli hastalıkları beraberinde getirir. Bu hastalıkları yaşamamak ve daha sağlıklı dişlere sahip olabilmek için dişlerinize düzenli olarak baktırmanız gerekir. Her yetişkin insanın en az 6 ayda bir kere diş eti ve dişlerini kontrol etmesi gerekir. Dişlerinizi 6 ayda bir kontrol ettirdiğiniz zaman meydana gelebilecek çürük ve benzeri gibi durumları erken tedavi yöntemi ile engelleyebilirsiniz. Bahçelievler diş kliniği merkezleri ile daha sağlıklı ve hayal ettiğiniz dişlere kavuşabilirsiniz.

Bahçelievler İmplant Tedavisi

Hastaların ve diş hekimlerinin en çok önerdiği tedavi yöntemlerinden bir tanesi implant tedavisidir. İmplant tedavisi diş tedavilerinde en çok tercih edilen tedavi yöntemi olsa da doğru teşhis ve alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bahçelievler diş kliniği kurumları implant tedavileri konusunda alanında uzman kadrolardan oluşuyor olup yeterli bilgi ve deneyime sahiptir.

İmplant, ağız içerisinde eksik olan dişlerin yeniden görünümünüzün değiştirilmesi ve estetiğinin tekrar onarılması için yapılan bir işlemdir. İmplant tedavisi, çene kemiğine yerleştirilen yapay diş kökü olarak da bilinir. Sizlerde eksik olan dişlerinizi tedavi ettirmek istiyor ancak doğal bir yöntem arıyorsanız implant tedavisini tercih edebilirsiniz. Diğer tedavi yöntemleri ile kıyaslandığı zaman implant tedavisi daha iyi bir konuşma ve çiğneme fonksiyonu sağlar. Bahçelievler diş kliniği merkezleri dişlerinde problemleri olan ve eksik dişlerinizin yeniden onarılması için implant tedavisini öneriyor.

Bahçelievler Zirkonyum Tedavisi

Dişlerinizde meydana gelen çürükler kısa süre içerisinde tedavi edilmediği sürece çürükler diğer dişlerinize de yayılır. Aynı zamanda çürük olan nokta daha fazla hasar meydana getirir. Bu gibi durumlarda dolgu ve benzeri tedaviler yapılamayacağından dolayı Bahçelievler diş kliniği merkezleri zirkonyum tedavisini öneriyor.

Zirkonyum tıp dilinde porselen kaplama olarak biliniyor. Porselen kaplamanın doğal bir görünümü olmamasından dolayı daha doğal bir görünüm elde etmek için zirkonyum kaplama kullanılır. Zirkonyum kuronlar, porselen kaplamanın altına destek olarak yerleştirilir. Zirkonlar genel olarak arka bölgede kullanılır. Zirkonyum tedavisi, hem dayanıklı hem de uzun ömürlüdür. Arka dişlere yerleştirilen zirkonlar yemek yemenize ve gıdaları en iyi şekilde çiğnemenize yardımcı olur. Bu tedavi süresinde dişlerinizde meydana gelebilecek iltihaplanma ve benzeri durumlar ile karşılaşmazsınız. Sizlerde sağlıklı dişlere kavuşmak isterseniz zirkonyum tedavisi ile kavuşabilirsiniz.

Bahçelievler Diş Kliniği Fiyatları

Dişlerinizin sağlıklı görünüme kavuşması için dişlerinizin ihtiyacı olan tedavi yöntemi belirlendikten sonra hemen tedaviye başlanması gerekir. Bahçelievler diş kliniği merkezleri ile dişlerinizin ne tür bir tedaviye ihtiyacı var ise belirlenerek uygulama yapılır. Tedavi uygulama fiyatları her tedaviye göre değişkenlik gösterebilir. Kanal tedavisi için uygulanan fiyatlar ayrı, zirkonyum tedavisi için uygulanan fiyatlar ayrı, implant tedavisi için uygulanan tedavi yöntemleri ise apayrıdır.

Dişler vücudun en hassas ve en önemli noktası olmasından dolayı işinde uzman ve tecrübesi olan kişiler tercih edilmelidir. Aksi takdirde uygulanan tedaviler diş yapınızın daha çok bozulmasına neden olabilir. Dişlerinizin profesyoneller tarafından onarılmasını isterseniz Bahçelievler diş kliniği kurumları ile anlaşma sağlayarak dişlerinizi yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.