Prof. Dr. Erdem Kaşıkçıoğlu

Prof. Dr. Erdem Kasikcioglu

1992 yılında İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu, ardından aynı üniversitede İç Hastalıkları bölümünde ihtisasını yaparak İç Hastalıkları Uzmanı unvanını aldı. 1996 yılında ise Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Merkezi’nde üst ihtisas yaparak Kardiyoloji Uzmanı unvanını kazandı. 2003 yılında çalıştığı İstanbul Tıp Fakültesi Spor Hekimliği Anabilim Dalı’nda Spor Hekimi Uzmanı unvanını, 2005 yılında ise […]

Doç. Dr. Ahmet Ekmekçi

Doc. Dr. Ahmet Ekmekci

Doç. Dr. Ahmet Ekmekçi, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuş ve yine aynı üniversitede İç Hastalıkları uzmanlık eğitimini almıştır. Daha sonra Dr. Siyami Ersek EAH’nde Kardiyoloji bölümünde önce Uzman, sonra Doçent unvanını almıştır. Şu an VM Medical Park Pendik Hastanesi’nde çalışmaktadır.

Prof. Dr. Ayhan Olcay

ayhanolcay

Prof. Dr. Ayhan Olcay, 1998 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2004 yılında ise İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde uzmanlığını almıştır. Hastalarına Medicana Bahçelievler Hastanesi’nde hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Mustafa Özcan

mustafaozcan

Prof. Dr. Mustafa Özcan, 1977 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Ardından aynı üniversitede İç Hastalıkları Anabilim Dalı’nda asistanlığa başlamış ve 1982 yılında ise İç Hastalıkları Uzmanı unvanını almıştır. 1989 yılında Kardiyoloji Uzmanı olarak Doçent unvanını almıştır.

Prof. Dr. Hüseyin Oflaz

huseyinoflaz

Prof. Dr. Hüseyin Oflaz, 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1998 yılında İstanbul Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamlamış ve aynı görev yerinde baş asistan, uzman, olarak çalışmaya devam etmiştir. 2004 yılında İstanbul Tıp Fakültesinde Kardiyoloji Doçenti ve 2009 yılında da aynı fakültede profesör olmuştur.

Dr. Rana Muttalip

ranamuttalip

Kardiyoloji Uzmanı Dr. Rana Muttalip, 1975 yılında Azerbaycan Neriman Nerimanov Devlet Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. 1986 yılında Kardiyoloji yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 08:30 – 13:30 Nişantaşı Hastanesi’nde, 13:30 – 17:30 İstanbul Cerrahi Hastanesi’nde ve 17:30  – 20:00 saatleri arasında kendi kliniğinde hizmet vermektedir.

Op. Dr. Hamit Çelik

hamitcelik

Op. Dr. Hamit Çelik, 2004 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2013 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde Kardiyoloji yüksek lisansını tamamlamıştır.

Dr. Muharrem Arslandağ

muharremarslandag

Dr. Muharrem Arslandağ, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. Daha sonra Samsun ve Trabzon şehirlerinde mesleğine devam etti. 2013 yılından itibaren hastalarına İstanbul’ da hizmet vermektedir.

Prof. Dr. Hasan Turhan

hasanturhan

Prof. Dr. Hasan Turhan, 1997 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2003 yılında Ankara Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde asistanlık eğitimini tamamlayarak kardiyoloji uzmanı oldu. 2004 yılında İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalında başladığı görevinden 2008 yılında ayrıldı. Şu an İstinye Üniversitesi Hastanesi’nde hizmet vermektedir.